Epson L3111 Instrukcja

Podręcznik Epson L3111 to niezbędny przewodnik dla każdego, kto chce korzystać z drukarki Epson L3111. Niniejsza instrukcja zawiera szczegółowe instrukcje dotyczące konfiguracji, obsługi i konserwacji drukarki. Zawiera również wskazówki dotyczące rozwiązywania problemów i porady dotyczące maksymalnego wykorzystania możliwości drukarki. Dzięki tej instrukcji możesz mieć pewność, że Twoja drukarka Epson L3111 będzie działać płynnie i wydajnie przy minimalnych zakłóceniach.

Jak zainstalować instrukcja obsługi Epson L3111

  • Wybierz żądaną instrukcję Epson L3111 z tabeli i pobierz ją;
  • Otwórz folder Pobrane na komputerze;
  • Kliknij dwukrotnie pobrany plik, aby uruchomić;
  • Postępuj zgodnie z instrukcjami instalatora.

Epson L3111 instrukcja obsługi 

Podręcznik UżytkownikaPobierz
Przewodnik Czynności WstępnychPobierz
Krótki PrzewodnikPobierz

Epson L3111 to kompaktowe urządzenie wielofunkcyjne 3 w 1, które łączy w sobie funkcje kolorowej drukarki atramentowej, skanera i modułu kopiarki. Wyposażony w standardowy system ciągłego Zasilania Atramentem (CISS) nowej generacji z czołowymi zbiornikami, pojemnikami z wbudowanym zaworem zapobiegającym przypadkowemu rozlaniu oraz zaawansowanym systemem napełniania „Key Lock”. Przystępny koszt wynika z faktu, że pojemniki z atramentem kosztują razy więcej niż podobne wkłady, a atrament w pojemnikach jest 8-10 razy większy. Dzięki systemom Ink Lock i Key Lock każdy użytkownik może wypełnić SBRC. Urządzenie wielofunkcyjne Epson L3111 jest przeznaczone do użytku w domu lub małym biurze.

Zapewnia stosunkowo szybki druk monochromatyczny (33 str./min) i druk kolorowy (15 str./min) w rozmiarze papieru A4. Skaner płaski o rozdzielczości 600×1200 dpi umożliwia szybkie kopiowanie dokumentów kolorowych i czarno-białych. Kompletny zestaw atramentów jest przeznaczony do drukowania 6500 kolorowych i 8100 czarno-białych stron A4.

Marcin Nowakowski
Marcin Nowakowski/ author of the article
Mam 40 lat, jestem doświadczonym programistą specjalizującym się w instalacji sterowników komputerowych. Uz ponad 5 lat pomagam wielu ludziom w rozwiązywaniu problemów z ich sprzętem. Aktualnie pracuję na stronie sterownikidrukarki.pl, gdzie dzielę się swoją wiedzą i ekspertyzą z innymi. Moją pasją jest technologia i pomoc innym.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: