Epson Stylus DX4450 Instrukcja

Podręcznik Epson Stylus DX4450 jest nieocenionym źródłem informacji dla każdego, kto posiada lub zamierza kupić drukarkę Epson Stylus DX4450. Ten obszerny przewodnik zawiera instrukcje krok po kroku dotyczące instalacji i użytkowania drukarki, a także wskazówki i porady dotyczące rozwiązywania problemów. Zawiera również szczegółowe informacje na temat wszystkich funkcji i możliwości drukarki, ułatwiając użytkownikom maksymalne wykorzystanie możliwości urządzenia.

Jak zainstalować instrukcja obsługi Epson Stylus DX4450

  • Wybierz żądaną instrukcję Epson Stylus DX4450 z tabeli i pobierz ją;
  • Otwórz folder Pobrane na komputerze;
  • Kliknij dwukrotnie pobrany plik, aby uruchomić;
  • Postępuj zgodnie z instrukcjami instalatora.

Epson Stylus DX4450 instrukcja obsługi 

Podręcznik UżytkownikaPobierz
Arkusz instalacyjnyPobierz

Epson Stylus DX4450 to wszechstronny skaner, drukarka i kopiarka. DX4450 wygląda całkiem ładnie, z czarnym plastikiem i półprzezroczystym wykończeniem. Istnieje podajnik arkuszy do formatu A4 i wbudowany wysuwany podajnik do podawania arkuszy, gdy są gotowe. Panel sterowania w lewym górnym rogu umożliwia korzystanie z funkcji kopiowania bez użycia komputera, a pokrywa otwiera się, odsłaniając skaner płaski A4. Cała górna część unosi się, aby umożliwić dostęp do wkładów atramentowych, których są tylko cztery – czarny, magenta, cyjan i żółty.

Epson Stylus DX4450 wykorzystuje atrament Epson DURABrite i może kopiować dokumenty tekstowe lub kolorowe, w tym zdjęcia, jednym dotknięciem. Może działać jako skaner, odczytując obrazy do ulubionego edytora zdjęć, a także drukując tekst lub zdjęcia.

Deklarowana prędkość DX4450 wynosi do 15 stron czarnego tekstu na minutę. Skanowanie jest również dość szybkie. Jakość druku jest całkiem dobra. Szczegóły są bardzo subtelne, a kolory są dokładne (drukowanie w rozdzielczości 5760 x 1440, a Skanowanie w rozdzielczości 600 x 1200 DPI). Kopiowanie jednym dotknięciem nie było tak dokładne, ale w przypadku kserokopii tutaj to się skończy.

Marcin Nowakowski
Marcin Nowakowski/ author of the article
Mam 40 lat, jestem doświadczonym programistą specjalizującym się w instalacji sterowników komputerowych. Uz ponad 5 lat pomagam wielu ludziom w rozwiązywaniu problemów z ich sprzętem. Aktualnie pracuję na stronie sterownikidrukarki.pl, gdzie dzielę się swoją wiedzą i ekspertyzą z innymi. Moją pasją jest technologia i pomoc innym.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: