Epson XP 235 Instrukcja

Podręcznik Epson XP 235 to niezbędny przewodnik dla wszystkich użytkowników drukarki Epson XP 235. Niniejsza instrukcja zawiera szczegółowe instrukcje dotyczące konfiguracji i użytkowania drukarki, a także wskazówki dotyczące rozwiązywania problemów i konserwacji. Zawiera również informacje o różnych funkcjach drukarki oraz o tym, jak najlepiej ją wykorzystać. Dzięki tej instrukcji możesz szybko i łatwo rozpocząć pracę z nową drukarką Epson XP 235.

Jak zainstalować instrukcja obsługi Epson XP 235

  • Wybierz żądaną instrukcję Epson XP 235 z tabeli i pobierz ją;
  • Otwórz folder Pobrane na komputerze;
  • Kliknij dwukrotnie pobrany plik, aby uruchomić;
  • Postępuj zgodnie z instrukcjami instalatora.

Epson XP 235 instrukcja obsługi 

Podręcznik UżytkownikaPobierz
Przewodnik Czynności WstępnychPobierz

Epson XP 235 to urządzenie wielofunkcyjne stworzone do indywidualnego użytku. Odpowiedni dla studentów i każdego, kto okresowo musi wykonywać kolorowe i czarno-białe wydruki, skany i kopie. Jest to wygodne i kompaktowe urządzenie wielofunkcyjne, które nie zajmuje dużo miejsca w domu. Wymiary to tylko 390x300x145 mm.

Epson XP 235 łączy się za pomocą standardowego kabla USB. Istnieje również możliwość zarządzania drukowaniem ze smartfonów i innych urządzeń mobilnych za pośrednictwem sieci Wi-Fi. Urządzenie ma wbudowany skaner typu tablet, który zapewnia cyfrowe kopie o rozdzielczości 1200 x 2400 DPI. Format nośnika musi mieścić się w granicach A4. Można drukować na papierze zwykłym i fotograficznym, kopertach. Dostępna gramatura papieru wynosi 64-300 gr.prędkość drukowania osiąga 26 stron na minutę (B/W) i 13 stron (kolorowe zdjęcia).

Marcin Nowakowski
Marcin Nowakowski/ author of the article
Mam 40 lat, jestem doświadczonym programistą specjalizującym się w instalacji sterowników komputerowych. Uz ponad 5 lat pomagam wielu ludziom w rozwiązywaniu problemów z ich sprzętem. Aktualnie pracuję na stronie sterownikidrukarki.pl, gdzie dzielę się swoją wiedzą i ekspertyzą z innymi. Moją pasją jest technologia i pomoc innym.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: