HP DeskJet F4180 Instrukcja

Niniejsza instrukcja zawiera wszystkie informacje niezbędne do konfiguracji, obsługi, rozwiązywania problemów i konserwacji drukarki HP DeskJet F4180. Zawiera instrukcje krok po kroku dotyczące instalacji i konfiguracji, a także szczegółowe informacje o cechach i funkcjach drukarki. Niezależnie od tego, czy jesteś nowicjuszem, czy doświadczonym użytkownikiem, ta instrukcja pomoże Ci w pełni wykorzystać możliwości drukarki HP DeskJet F4180.

Jak zainstalować instrukcja obsługi HP DeskJet F4180

  • Wybierz żądaną instrukcję HP DeskJet F4180 z tabeli i pobierz ją;
  • Otwórz folder Pobrane na komputerze;
  • Kliknij dwukrotnie pobrany plik, aby uruchomić;
  • Postępuj zgodnie z instrukcjami instalatora.;

HP DeskJet F4180 instrukcja obsługi 

Podręcznik UżytkownikaPobierz
Podręczny przewodnikPobierz
Instrukcja instalacyjnaPobierz

HP DeskJet F4180 to drukarka kolorowa, która drukuje, kopiuje i skanuje z szybkością i łatwością. Oferuje doskonałą jakość druku i jest w stanie drukować i kopiować, a także ma możliwość zachowania i przywracania zdjęć za pomocą skanera o wysokiej rozdzielczości w krystalicznie czystej rozdzielczości 1200 x 2400 dpi.

F4180 zapewnia prostą konfigurację przycisków i łatwe w użyciu oprogramowanie HP Photosmart. To oprogramowanie ułatwia edycję, drukowanie i udostępnianie zdjęć za pomocą prostego procesu za pomocą jednego przycisku. Drukarka HP F4180 DeskJet All in one drukuje i kopiuje z prędkością do 20 str. / min w przypadku czarnych wydruków i 14 str. / min w przypadku kolorowych wydruków. Drukarka zapewnia niedrogie drukowanie i mniej wymiany wkładów dzięki wymiennym wkładom atramentowym o dużej pojemności. Dzięki przyjaznemu dla użytkownika interfejsowi panelu umieszczonemu na drukarce HP Smart Web Printing umożliwia uzyskanie użytecznych stron internetowych bez obcinania krawędzi. Oszczędza papier i atrament łatwo anuluje bezużyteczne zadania drukowania za pomocą przycisku zatrzymania drukowania jednym dotknięciem.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: