Brother DCP-9020CDW sterowniki

Brother DCP-9020CDW sterowniki to szybkie, wielofunkcyjne urządzenie kolorowe Brother z funkcją drukowania dwustronnego.

Jak zainstalować sterownik do drukarki Brother DCP-9020CDW

  • Wybierz żądany sterownik Brother DCP-9020CDW w tabeli i pobierz go;
  • Otwórz folder Pobrane na komputerze;
  • Kliknij dwukrotnie pobrany plik, aby uruchomić;
  • Postępuj zgodnie z instrukcjami instalatora.;

Sterowniki Brother DCP-9020CDW Windows

Pełny sterownik i pakiet oprogramowania (Zalecany)Pobierz
Sterownik Drukarki i Sterownik Skanera dla Połączenia LokalnegoPobierz
Kreator dodawania sterownika drukarkiPobierz

Sterowniki Brother DCP-9020CDW Mac

Sterownik drukarkiPobierz
Sterownik skanera (ICA)Pobierz

To wysokowydajne urządzenie wielofunkcyjne ma wiele przydatnych funkcji.

Jeśli potrzebujesz przydatnego, wielofunkcyjnego urządzenia do rozwiązywania problemów biznesowych, które może dokładnie przenosić kolory, ta innowacyjna drukarka jest właśnie tym, czego potrzebujesz. Urządzenie należy do nowej serii kolorowych drukarek LED najnowszej generacji firmy Brother, charakteryzujących się wysoką wydajnością.

To kompaktowe narzędzie pozwala drukować wysokiej jakości kolorowe obrazy z prędkością do 18 stron na minutę, a także oferuje funkcje skanowania i kopiowania w Kolorze. Dzięki niskiemu zużyciu energii i kasetom kolorowym o bardzo dużej pojemności, które obniżają koszty drukowania na jednej stronie, drukarka umożliwia drukowanie w Kolorze.

To niezawodne urządzenie nigdy cię nie zawiedzie. Drukarka jest wyposażona w szereg funkcji, które pomogą zwiększyć wydajność i zaoszczędzić czas. Wśród nich jest funkcja DRUKOWANIA DWUSTRONNEGO i obsługa łączności bezprzewodowej, która umożliwia udostępnianie urządzenia innym użytkownikom.

Ponadto drukarka ma dolną tacę na papier o pojemności 250 arkuszy, wygodny kolorowy ekran dotykowy, a także obsługuje drukowanie z pamięci USB i aplikacje internetowe Apple AirPrint i Google Cloud Print.

Urządzenie wielofunkcyjne posiada również funkcje skanowania metodą push i skanowania sieciowego, co umożliwia szybkie udostępnianie informacji wszystkim pracownikom w biurze.

Marcin Nowakowski
Marcin Nowakowski/ author of the article
Mam 40 lat, jestem doświadczonym programistą specjalizującym się w instalacji sterowników komputerowych. Uz ponad 5 lat pomagam wielu ludziom w rozwiązywaniu problemów z ich sprzętem. Aktualnie pracuję na stronie sterownikidrukarki.pl, gdzie dzielę się swoją wiedzą i ekspertyzą z innymi. Moją pasją jest technologia i pomoc innym.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: