HP laserjet P1102 sterowniki

Sterowniki HP laserjet P1102 to oprogramowanie umożliwiające komunikację drukarki z komputerem.

Jeśli chcesz zainstalować sterowniki HP laserjet P1102 na swoim komputerze, musisz wykonać kilka kroków. Najpierw pobierz i zainstaluj sterownik, a następnie podłącz drukarkę do komputera za pomocą kabla USB.

Jak zainstalować sterownik do drukarki HP laserjet P1102

  • Wybierz żądany sterownik HP P1102 w tabeli i pobierz go;
  • Otwórz folder Pobrane na komputerze;
  • Kliknij dwukrotnie pobrany plik, aby uruchomić;
  • Postępuj zgodnie z instrukcjami instalatora.;

HP laserjet P1102 sterowniki dla Windows

HP laserjet P1102 sterowniki Windows (
Pełne oprogramowanie i sterownik urządzeń HP LaserJet Pro P1100, P1560, P1600)
Pobierz
Narzędzie Print and Scan Doctor do systemu WindowsPobierz

HP P1102 sterowniki dla Mac

HP P1102 sterowniki Mac OSPobierz

Obudowa HP LaserJet Pro P1102 stereo wykonana jest z jasnoszarego plastiku, bardzo dobrze wygląda na pulpicie.

HP LaserJet P1102 to mała drukarka, której można używać do różnych celów. Został zaprojektowany tak, aby zajmował mało miejsca i można go postawić na każdym biurku.

Ta drukarka jest idealna do użytku osobistego, ponieważ drukuje wyłącznie w trybie czarno-białym i nie ma łączności Wi-Fi, co oznacza, że nie zajmie dużo czasu podczas jej używania.

Ta drukarka została również zaprojektowana tak, aby była energooszczędna i na dłuższą metę pozwoli Ci zaoszczędzić pieniądze

Maksymalne Obciążenie drukarki nie przekracza 5000 stron miesięcznie, a zalecana wydajność 250 to 1500 stron. Do użytku domowego jest to więcej niż wystarczające. W zasadzie nadaje się również do biura, ale przy niezbyt intensywnym użytkowaniu.

Szybkość drukowania drukarki 18 stron na minutę. W porównaniu z niektórymi innymi modelami nie jest to zły wskaźnik. Zasadniczo nie ma znaczenia do użytku domowego. W rzeczywistości podczas pracy, zarówno w trybie normalnym, jak iw trybie szybkiego drukowania, czekanie nie jest męczące.

Podajnik papieru przeznaczony jest na 150 arkuszy, wyjścia — na 100. Obecność funkcji drukowania dwustronnego (dupleks) to także Plus. Jednak ta funkcja działa za pośrednictwem programu i dlatego nie anuluje ręcznego podawania papieru na drukarce HP LaserJet P1102.

Najsłabszym punktem drukarki jest kaseta CE285A.kaseta startowa z początkowym napełnieniem około czterdziestu procent, przeznaczona na 700 stron, nowa – na 1600. W związku z tym wielu użytkowników uważa tę drukarkę wyłącznie za opcję domową, ponieważ przy intensywnym użytkowaniu istnieje potrzeba częstych uzupełnień i wymian wkładu.

Jeśli potrzebujesz szybkiej drukarki do mało intensywnego użytku domowego, możesz zdecydować się na drukarkę HP LaserJet P1102. Należy do kategorii niedrogich i z powodzeniem radzi sobie z takimi zadaniami, jak drukowanie streszczeń, raportów, kursów.

Marcin Nowakowski
Marcin Nowakowski/ author of the article
Mam 40 lat, jestem doświadczonym programistą specjalizującym się w instalacji sterowników komputerowych. Uz ponad 5 lat pomagam wielu ludziom w rozwiązywaniu problemów z ich sprzętem. Aktualnie pracuję na stronie sterownikidrukarki.pl, gdzie dzielę się swoją wiedzą i ekspertyzą z innymi. Moją pasją jest technologia i pomoc innym.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: