HP laserjet 1018 sterowniki

Sterowniki hp laserjet 1018 to oprogramowanie wymagane do komunikacji ze sprzętem drukarki. Sterownik umożliwia drukowanie dokumentów, a także konfigurowanie drukarki na komputerze.

HP laserjet 1018 sterowniki są ważne, aby drukarka działała. Drukarka nie będzie w stanie wydrukować żadnego dokumentu bez sterownika. W tej sekcji omówimy znaczenie sterowników HP laserjet 1018 i przedstawimy krok po kroku proces ich instalacji.

Jak zainstalować sterownik do drukarki HP LaserJet 1018

  • Wybierz żądany sterownik HP LaserJet 1018 w tabeli i pobierz go;
  • Otwórz folder Pobrane na komputerze;
  • Kliknij dwukrotnie pobrany plik, aby uruchomić;
  • Postępuj zgodnie z instrukcjami instalatora.;

Sterowniki HP LaserJet 1018 dla Windows 10

Narzędzie Print and Scan Doctor do systemu Windows 10 32-bitPobierz
Narzędzie Print and Scan Doctor do systemu Windows 10 64-bit Pobierz

Sterowniki HP LaserJet 1018 dla Windows 7/8

Narzędzie Print and Scan Doctor do systemu WindowsPobierz
Podstawowy sterownik HP LaserJet 1018 Printer Hostbased Plug and Play 32-bitPobierz
Podstawowy sterownik HP LaserJet 1018 Printer Hostbased Plug and Play 64-bitPobierz

Drukarka HP LaserJet 1018 niedroga czarno-biała drukarka laserowa HP z niezawodnym wkładem atramentowym HP LaserJet zapewnia imponujące wyniki w niskiej cenie. Doskonała kompaktowa konstrukcja drukarki pozwoli zaoszczędzić miejsce na biurku. Ta poręczna drukarka laserowa pomoże Ci w pracy. Połączenie przez port Hi-Speed USB 2.0 zapewni łatwą konfigurację, obsługę i konserwację. Instalacja i wymiana kartridży HP LaserJet „wszystko w jednym” nie jest trudna.

Drukarka laserowa HP LaserJet 1018 ma dwie tace. Jeden służy do przyjmowania papieru, a przez drugi podawane są arkusze z dostępnością niezbędnych informacji. Pierwsza taca maksymalnie mieści 100 arkuszy papieru,a druga mieści 150 arkuszy. Wewnątrz drukarki znajduje się procesor z 2 MB PAMIĘCI RAM i częstotliwością 234 Hz. Producent tej drukarki gwarantuje szybkość drukowania 12 arkuszy w ciągu 1 minuty i pełną gotowość pierwszej Strony Już w ciągu pierwszych 10 sekund od rozpoczęcia pracy. Jednak bardzo szybkie działanie drukarki jest możliwe tylko wtedy, gdy komputer ma USB 2.O portu. Drukarka laserowa nie jest bardzo wymagająca pod względem jakości i formatu papieru. Łatwo drukuje niezbędne informacje na kopertach o różnych rozmiarach, pocztówkach, kartonie.

Marcin Nowakowski
Marcin Nowakowski/ author of the article
Mam 40 lat, jestem doświadczonym programistą specjalizującym się w instalacji sterowników komputerowych. Uz ponad 5 lat pomagam wielu ludziom w rozwiązywaniu problemów z ich sprzętem. Aktualnie pracuję na stronie sterownikidrukarki.pl, gdzie dzielę się swoją wiedzą i ekspertyzą z innymi. Moją pasją jest technologia i pomoc innym.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: