HP Deskjet 2545 sterowniki

Sterowniki HP Deskjet 2545 to oprogramowanie, które pomaga drukarce w drukowaniu dokumentów i zdjęć. Sterowniki HP deskjet 2545 można pobrać z strony internetowej HP lub z dowolnego innego wiarygodnego źródła.

Sterowniki HP Deskjet 2545 to oprogramowanie potrzebne do komunikacji komputera z drukarką. Sterownik pozwoli komputerowi zrozumieć, z jakim typem drukarki ma do czynienia i jakie polecenia mogą być wysyłane do drukarki.

Jak zainstalować sterownik do drukarki HP Deskjet 2545

  • Wybierz żądany sterownik HP Deskjet 2545 w tabeli i pobierz go;
  • Otwórz folder Pobrane na komputerze;
  • Kliknij dwukrotnie pobrany plik, aby uruchomić;
  • Postępuj zgodnie z instrukcjami instalatora.;

HP Deskjet 2545 sterowniki dla Windows

Pełny pakiet oprogramowania i sterowników drukarki HP Deskjet 2540 All-in-OnePobierz
Sterownik podstawowy drukarki HP Deskjet 2540 All-in-OnePobierz

HP Deskjet 2545 sterowniki dla Mac

Zainstaluj HP Easy StartPobierz

Wielofunkcyjna drukarka HP Deskjet Ink Advantage 2545 All-in – One w białej plastikowej obudowie to wszechstronne urządzenie drukujące. Urządzenie wielofunkcyjne wykorzystuje technologię druku atramentowego o maksymalnej rozdzielczości 600×600 dpi dla wydruków czarno-białych i 4800×1200 dpi dla wydruków kolorowych. Jednocześnie maksymalna prędkość druku czarno-białego wynosi 7 str./min (rozmiar papieru 210×297 mm). Dostępna jest obsługa zdjęć, 24-bitowy moduł skanujący i kopiarka o rozdzielczości 600×300 dpi.

HP Deskjet Ink Advantage 2545 jest przeznaczony dla użytkowników domowych z ograniczonym budżetem, którzy potrzebują Ekonomicznego drukowania bezprzewodowego, a także wygodnego zarządzania procesami skanowania i kopiowania, szybkiej konfiguracji, łatwości użytkowania i niskich kosztów atramentu.

Opcjonalnie dostępny jest moduł bezprzewodowy, a także technologia druku mobilnego – AirPrint. Zużycie energii wynosi dziesięć watów przy maksymalnym poziomie hałasu wynoszącym 50 dB. HP Deskjet Ink Advantage 2545 All-in – One to wszechstronna drukarka/skaner/kopiarka dla każdego i każdego.

Sterownik HP Deskjet 2545 został zaprojektowany tak, aby był zgodny z systemami operacyjnymi Windows 8, Windows 7, Windows 10 i Windows XP.

Marcin Nowakowski
Marcin Nowakowski/ author of the article
Mam 40 lat, jestem doświadczonym programistą specjalizującym się w instalacji sterowników komputerowych. Uz ponad 5 lat pomagam wielu ludziom w rozwiązywaniu problemów z ich sprzętem. Aktualnie pracuję na stronie sterownikidrukarki.pl, gdzie dzielę się swoją wiedzą i ekspertyzą z innymi. Moją pasją jest technologia i pomoc innym.