HP Deskjet 1050a sterowniki

Sterowniki HP Deskjet 1050a są dostępne w dwóch wersjach: sterowniki HP Deskjet 1050a Basic i sterowniki HP Deskjet 1050a Full Feature. Możesz pobrać sterowniki z strony internetowej HP lub użyć tego linku, aby pobrać je bezpośrednio.

Sterownik HP Deskjet 1050a jest zgodny z systemami Windows 11,10, 8.1, 8, 7, Vista i XP. Sterownik można pobrać z strony internetowej.

Jak zainstalować sterownik do drukarki HP Deskjet 1050a

  • Wybierz żądany sterownik HP Deskjet 1050a w tabeli i pobierz go;
  • Otwórz folder Pobrane na komputerze;
  • Kliknij dwukrotnie pobrany plik, aby uruchomić;
  • Postępuj zgodnie z instrukcjami instalatora.;

HP Deskjet 1050a sterowniki dla Windows

Pełny pakiet oprogramowania i sterowników drukarki HP Deskjet 1050/1050A All-in-One J410Pobierz
Drukarka z serii HP Deskjet 1050/1050A All-in-One – sterownik podstawowyPobierz

Proces instalacji sterownika jest prosty i nie powinien zająć więcej niż kilka minut na dowolnym komputerze z obsługiwanym systemem operacyjnym.

Urządzenie wielofunkcyjne HP Deskjet 1050A to zaktualizowana wersja wycofanego domowego urządzenia wielofunkcyjnego HP Deskjet 1050. Zmiany dotyczyły tylko projektu obudowy, a raczej ozdobnego paska: zmienił się z szarego na bordowo-brązowy.

Urządzenie wielofunkcyjne HP Deskjet 1050A to niedrogie i praktyczne urządzenie wielofunkcyjne. Zapewnia dobrą jakość i akceptowalną prędkość drukowania dokumentów, nie nadaje się do drukowania zdjęć (z wyjątkiem bardzo amatorskiego).

W trybie szkicu HP Deskjet 1050A osiąga 10 stron na minutę w przypadku dokumentów monochromatycznych i 8 W przypadku dokumentów kolorowych. Ustawienie jakości lasera zmniejsza te liczby odpowiednio do 5 i 3,5 strony na minutę. Wydruk zdjęcia 10×15 cm zajmuje 81 sekund przy ustawieniach standardowej jakości, 137 sekund w trybie „najlepsze zdjęcie”. W przypadku zdjęć w formacie A4 wskaźniki te wynoszą odpowiednio 2,5 i 5 minut.

Skaner zapewnia akceptowalny poziom oddawania barw, działa dość szybko. Dla zdecydowanej większości użytkowników domowych jego możliwości będą wystarczające.

Marcin Nowakowski
Marcin Nowakowski/ author of the article
Mam 40 lat, jestem doświadczonym programistą specjalizującym się w instalacji sterowników komputerowych. Uz ponad 5 lat pomagam wielu ludziom w rozwiązywaniu problemów z ich sprzętem. Aktualnie pracuję na stronie sterownikidrukarki.pl, gdzie dzielę się swoją wiedzą i ekspertyzą z innymi. Moją pasją jest technologia i pomoc innym.