HP LaserJet P1005 sterowniki

W komputerze są zainstalowane sterowniki HP LaserJet P1005 umożliwiające drukowanie. Gdy masz drukarkę, ważne jest, aby wiedzieć, jak zainstalować sterowniki drukarki, aby móc z niej korzystać.

Jak zainstalować sterownik do drukarki HP LaserJet P1005

  • Wybierz żądany sterownik HP LaserJet P1005 w tabeli i pobierz go;
  • Otwórz folder Pobrane na komputerze;
  • Kliknij dwukrotnie pobrany plik, aby uruchomić;
  • Postępuj zgodnie z instrukcjami instalatora.;

HP LaserJet P1005 sterowniki dla Windows

Podstawowy sterownik drukowania Plug and Play HP LaserJet P1005-P1500Pobierz
Narzędzie Print and Scan Doctor do systemu WindowsPobierz

HP LaserJet P1005 sterowniki dla Mac

Sterownik drukarki dla systemu MacPobierz

Oto niedroga i niezawodna drukarka biurowa, która doskonale nadaje się do wykonywania codziennych zadań w małej organizacji. Technologia monochromatycznego druku laserowego HP LaserJet P1005 umożliwia drukowanie dokumentów w rozdzielczości 600×600 dpi z prędkością 14 str. / min, a wydajność drukarki wynosi 5000 stron miesięcznie.

Ten model obsługuje wiele formatów zdefiniowanych przez Użytkownika do A4 i jest w stanie drukować na szerokiej gamie nośników, w tym na papierze Laserowym, zwykłym i fotograficznym, kopertach, naklejkach, kartonach, foliach i pocztówkach. Drukarka HP LaserJet P1005 jest również wyposażona w wygodny podajnik papieru na 150 arkuszy, który ułatwi obsługę urządzenia.

Twórz dokumenty najwyższej jakości bezpośrednio na pulpicie za pomocą niedrogiej drukarki HP LaserJet P1005. Niezawodne wkłady atramentowe HP zapewniają najwyższą ostrość i ostrość przy rzeczywistej jakości wydruku 1200 dpi (rozdzielczość 600 x 600 dpi)

Kompaktowa konstrukcja drukarki HP LaserJet P1005 pomaga efektywniej wykorzystać przestrzeń biurową. Szybkość drukowania sięga 14 stron na minutę (format A4). Dzięki technologii Instant-on czas drukowania pierwszej strony po wyjściu z trybu PowerSave jest o połowę krótszy

Ta drukarka LaserJet jest łatwa w instalacji, obsłudze i konserwacji. Wymiana materiałów eksploatacyjnych nie będzie trudna. Dzięki tacy wejściowej na 150 arkuszy i portowi USB 2.0 Hi-speed zapewnia wysoką wydajność.

Marcin Nowakowski
Marcin Nowakowski/ author of the article
Mam 40 lat, jestem doświadczonym programistą specjalizującym się w instalacji sterowników komputerowych. Uz ponad 5 lat pomagam wielu ludziom w rozwiązywaniu problemów z ich sprzętem. Aktualnie pracuję na stronie sterownikidrukarki.pl, gdzie dzielę się swoją wiedzą i ekspertyzą z innymi. Moją pasją jest technologia i pomoc innym.