Epson l3150 sterowniki

Epson L3150 sterowniki to urządzenie stacjonarne do użytku domowego lub biurowego, które z powodzeniem łączy możliwości drukarki, skanera i kopiarki.

Jak zainstalować sterownik do drukarki Epson l3150

  • Wybierz żądany sterownik Epson l3150 w tabeli i pobierz go;
  • Otwórz folder Pobrane na komputerze;
  • Kliknij dwukrotnie pobrany plik, aby uruchomić;
  • Postępuj zgodnie z instrukcjami instalatora.;

Epson l3150 sterowniki dla Windows

Epson l3150 sterowniki Windows 64-bitPobierz
Epson l3150 sterowniki Windows 32-bitPobierz
Epson l3150 sterowniki Windows 11Pobierz
Epson l3150 sterowniki ScanPobierz

Epson l3150 sterowniki dla Mac

Epson l3150 sterowniki MacPobierz
Epson l3150 sterowniki ScanPobierz

Drukowanie w Kolorze na nośnikach A4 odbywa się przy użyciu piezoelektrycznej technologii atramentowej. Sprzęt umożliwia drukowanie zdjęć lub dostosowanie systemu ciągłego zasilania atramentem. Urządzenie wielofunkcyjne pełni funkcję skanera płaskiego o rozdzielczości 1200 x 2400 dpi i kopiuje pliki z prędkością 20 wydruków na cykl.


Sterowniki Epson L3150 współpracują z różnymi rodzajami nośników papieru o gramaturze 64-256 g / m2. Urządzenie jest wyposażone w Interfejsy Wi-Fi i USB, obsługuje dwie mobilne technologie drukowania i jest połączone z systemami Windows i OS X. dostawa jest dostarczana z dyskiem instalacyjnym, czterema pojemnikami z atramentem do pełnej pracy i kablem zasilającym.

Marcin Nowakowski
Marcin Nowakowski/ author of the article
Mam 40 lat, jestem doświadczonym programistą specjalizującym się w instalacji sterowników komputerowych. Uz ponad 5 lat pomagam wielu ludziom w rozwiązywaniu problemów z ich sprzętem. Aktualnie pracuję na stronie sterownikidrukarki.pl, gdzie dzielę się swoją wiedzą i ekspertyzą z innymi. Moją pasją jest technologia i pomoc innym.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: