Epson L355 sterowniki

Sterownik Epson L355 to pakiet oprogramowania, który zawiera wiele plików potrzebnych do podłączenia drukarki do komputera i korzystania z niej. Sterowniki Epson L355 są niezbędną częścią drukarki. Są potrzebne, aby upewnić się, że drukarka jest sprawna. Bez nich drukarka nie będzie działać.

Jak zainstalować sterownik do drukarki Epson L355

  • Wybierz żądany sterownik Epson L355 w tabeli i pobierz go;
  • Otwórz folder Pobrane na komputerze;
  • Kliknij dwukrotnie pobrany plik, aby uruchomić;
  • Postępuj zgodnie z instrukcjami instalatora.;

Epson L355 sterowniki dla Windows

Epson L355 sterowniki Windows 64-bitPobierz
Epson L355 sterowniki Windows 32-bitPobierz
Epson L355 sterowniki Windows 11Pobierz
Epson L355 sterowniki ScanPobierz

Epson L355 sterowniki dla Mac

Epson L355 sterowniki MacPobierz

Producent pozycjonuje Epson L355 jako urządzenie wielofunkcyjne do użytku domowego i biurowego. Pomimo zwykłego (Nie rozszerzonego) systemu drukowania-w sumie 4 kolory-w wierszu „przeznaczenie” firma wskazuje „do drukowania kolorowych dokumentów”.

Urządzenie może działać nie tylko jako drukarka, ale także jako kopiarka i skaner. Urządzenie wielofunkcyjne obsługuje funkcję połączenia Wi-Fi. Ponadto, dzięki wbudowanej aplikacji iPrint, Urządzenie wielofunkcyjne Epson L355 może współpracować z” Apple ” iPhone, iPod touch i iPad.

Sterownik drukarki musi być aktualny, aby mógł komunikować się z najnowszymi funkcjami drukarki Epson L355.

Marcin Nowakowski
Marcin Nowakowski/ author of the article
Mam 40 lat, jestem doświadczonym programistą specjalizującym się w instalacji sterowników komputerowych. Uz ponad 5 lat pomagam wielu ludziom w rozwiązywaniu problemów z ich sprzętem. Aktualnie pracuję na stronie sterownikidrukarki.pl, gdzie dzielę się swoją wiedzą i ekspertyzą z innymi. Moją pasją jest technologia i pomoc innym.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: