Canon G3411 sterowniki

Oprogramowanie sterownika do Canon Pixma G3411 jest dostępne na stronie internetowej, skąd można je bezpłatnie pobrać. Procedura instalacji jest bardzo łatwa do wykonania i nie powinna zająć więcej niż kilka minut.

Jak zainstalować sterownik do drukarki Canon G3411

  • Wybierz żądany sterownik G3411 w tabeli i pobierz go;
  • Otwórz folder Pobrane na komputerze;
  • Kliknij dwukrotnie pobrany plik, aby uruchomić;
  • Postępuj zgodnie z instrukcjami instalatora.;

Canon G3411 sterowniki dla Windows

Pełny pakiet oprogramowania i sterowników dla urządzeń z serii G3411 (Windows)Pobierz
Poprawka zabezpieczeń dot. drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych – dla systemu Windows, wersja 1.0.2Pobierz

Urządzenie wielofunkcyjne Canon PIXMA G3411 to kompaktowe urządzenie, które spełnia kilka funkcji jednocześnie. Drukuj, Skanuj, Kopiuj dokumenty i zdjęcia, korzystając z nowoczesnej technologii. Urządzenie obsługujące Wi-Fi łatwo synchronizuje się z różnymi urządzeniami cyfrowymi i pamięcią masową w chmurze w celu udostępniania danych.

Urządzenie wielofunkcyjne Canon PIXMA g3411 to wielofunkcyjne urządzenie biurowe, za pomocą którego można drukować, kopiować i skanować dowolny dokument. Model jest zamknięty w obudowie w surowym czarnym kolorze. Wymiary urządzenia to 330x445x163 mm (odpowiednio długość, szerokość i wysokość), dzięki czemu idealnie nadaje się do instalacji biurkowej. Urządzenie wielofunkcyjne wykorzystuje termiczną technologię druku atramentowego, jego maksymalna rozdzielczość podczas drukowania w czerni i bieli sięga 4800×1200 dpi.

Skaner w urządzeniu wielofunkcyjnym Canon PIXMA g3411 jest reprezentowany przez Typ płaski, Maksymalny format skanowania wynosi 216×297 mm. Skaner O Rozdzielczości optycznej 600×1200 dpi ma prędkość skanowania 14 str. / min. kopiowanie dokumentów odbywa się z prędkością 20 str./min i rozdzielczością 600×600 dpi. Podajnik jest przeznaczony na 100 arkuszy, podajnik wyjściowy na 150 arkuszy.

Marcin Nowakowski
Marcin Nowakowski/ author of the article
Mam 40 lat, jestem doświadczonym programistą specjalizującym się w instalacji sterowników komputerowych. Uz ponad 5 lat pomagam wielu ludziom w rozwiązywaniu problemów z ich sprzętem. Aktualnie pracuję na stronie sterownikidrukarki.pl, gdzie dzielę się swoją wiedzą i ekspertyzą z innymi. Moją pasją jest technologia i pomoc innym.