Epson L355 Instrukcja

Podręcznik Epson L355 to kompleksowy przewodnik zawierający informacje potrzebne użytkownikom do pełnego wykorzystania możliwości drukarki Epson L355. Obejmuje wszystko, od podstawowej konfiguracji i konserwacji po rozwiązywanie problemów i zaawansowane funkcje. Dzięki szczegółowym instrukcjom, szczegółowym schematom i pomocnym wskazówkom ta instrukcja może pomóc użytkownikom w pełni wykorzystać możliwości urządzenia.

Jak zainstalować instrukcja obsługi Epson L355

  • Wybierz żądaną instrukcję Epson L355 z tabeli i pobierz ją;
  • Otwórz folder Pobrane na komputerze;
  • Kliknij dwukrotnie pobrany plik, aby uruchomić;
  • Postępuj zgodnie z instrukcjami instalatora.

Epson L355 instrukcja obsługi 

Podręcznik UżytkownikaPobierz
Przewodnik Czynności WstępnychPobierz

Epson L355 ma kompaktową obudowę, w której znajdują się jednocześnie trzy różne urządzenia – atramentowa drukarka fotograficzna, skaner i kopiarka. Jedną z głównych cech jest wbudowany moduł Wi-Fi, który pozwala przekształcić model w wygodną drukarkę sieciową i wysyłać zadania drukowania bezpośrednio ze smartfonów i tabletów.

Epson L355 drukuje i kopiuje w maksymalnej rozdzielczości 5760×1440 dpi. Szybkość druku czarno-białego wynosi 33 str. / min, a druku kolorowego 15 str. / min. taki niedrogi Wydruk fotograficzny z prędkością 69 str. / str. przy rozmiarze papieru 10×15 cm. ten FFT ma system ciągłego zasilania atramentem z 4 pojemnikami z atramentem w różnych kolorach, co zapewnia ekonomiczne zużycie zasobów. Tak więc, według producenta, Tylko Zestaw Startowy wystarcza na około 15 000 wydruków.

Marcin Nowakowski
Marcin Nowakowski/ author of the article
Mam 40 lat, jestem doświadczonym programistą specjalizującym się w instalacji sterowników komputerowych. Uz ponad 5 lat pomagam wielu ludziom w rozwiązywaniu problemów z ich sprzętem. Aktualnie pracuję na stronie sterownikidrukarki.pl, gdzie dzielę się swoją wiedzą i ekspertyzą z innymi. Moją pasją jest technologia i pomoc innym.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: