Epson SX235W Instrukcja

Podręcznik Epson SX235W to doskonały przewodnik, który pomoże Ci w pełni wykorzystać możliwości drukarki. Niniejsza instrukcja zawiera szczegółowe instrukcje dotyczące instalacji i użytkowania drukarki Epson SX235W, a także wskazówki dotyczące rozwiązywania problemów i porady dotyczące konserwacji. Dzięki prostemu układowi i szczegółowym instrukcjom ta instrukcja ułatwia rozpoczęcie pracy z drukarką Epson SX235W.

Jak zainstalować instrukcja obsługi Epson SX235W

  • Wybierz żądaną instrukcję Epson SX235W z tabeli i pobierz ją;
  • Otwórz folder Pobrane na komputerze;
  • Kliknij dwukrotnie pobrany plik, aby uruchomić;
  • Postępuj zgodnie z instrukcjami instalatora.

Epson SX235W instrukcja obsługi 

Przewodnik Czynności WstępnychPobierz

Epson SX235W to kompaktowe i wielofunkcyjne urządzenie, które może pełnić funkcję drukarki, skanera i kserokopiarki. Ten model będzie optymalnym wyborem do drukowania w domu lub w małym zespole. Zewnętrznie Urządzenie wielofunkcyjne Epson SX235W ma Klasyczne kontury ze ścisłymi prostymi liniami, ale bez ostrych kątów. Urządzenie jest wykonane w kolorze czarnym, ma ergonomiczne wymiary, co pozwala z łatwością umieścić je we właściwym miejscu.

Urządzenie posiada wbudowany moduł Wi-Fi-podobne rozwiązanie umożliwia bezprzewodowe podłączenie modelu do komputera lub lokalnych sieci komputerowych i wykorzystanie go jako sieci. System drukowania oparty jest na technologii atramentowej z 4 oddzielnymi wkładami, Maksymalna rozdzielczość drukowanego obrazu wynosi 5760 x 1440 dpi,a prędkość pracy wynosi do 30 str./min w trybie czarno-białym. Dzięki kompaktowemu panelowi sterowania możliwe jest wykonywanie niezbędnych operacji bezpośrednio z urządzenia.

Marcin Nowakowski
Marcin Nowakowski/ author of the article
Mam 40 lat, jestem doświadczonym programistą specjalizującym się w instalacji sterowników komputerowych. Uz ponad 5 lat pomagam wielu ludziom w rozwiązywaniu problemów z ich sprzętem. Aktualnie pracuję na stronie sterownikidrukarki.pl, gdzie dzielę się swoją wiedzą i ekspertyzą z innymi. Moją pasją jest technologia i pomoc innym.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: