Epson l3050 sterowniki

Epson L3050 sterowniki łączy w sobie funkcjonalność skanera, drukarki i kopiarki. Idealny zarówno do pracy biurowej, jak i do użytku domowego

Jak zainstalować sterownik do drukarki Epson l3050

  • Wybierz żądany sterownik Epson l3050 w tabeli i pobierz go;
  • Otwórz folder Pobrane na komputerze;
  • Kliknij dwukrotnie pobrany plik, aby uruchomić;
  • Postępuj zgodnie z instrukcjami instalatora.;

Epson l3050 sterowniki dla Windows

Epson l3050 sterowniki Windows 64-bitPobierz
Epson l3050 sterowniki Windows 32-bitPobierz
Epson l3050 sterowniki Windows 11Pobierz
Epson l3050 sterowniki ScanPobierz

Epson l3050 sterowniki dla Mac

Epson l3050 sterowniki MacPobierz
Epson l3050 sterowniki ScanPobierz

Epson L3050 jest kompatybilny ze wszystkimi dodatkowymi programami firmy Epson i działa domyślnie w systemach operacyjnych Windows / Mac. Sterowniki serii L30 są dostarczane bezpośrednio w pakiecie na płycie CD, podobnie jak Instrukcja obsługi.
Sterowanie można nazwać klasycznym-bez paneli dotykowych i dużych ekranów ze szczegółowymi informacjami, tylko przyciski do wykonywania podstawowych operacji i cyfrowa tablica wyników. Należy zauważyć, że istnieje Obsługa nie tylko połączenia przewodowego (Kabel „po wyjęciu z pudełka” nie idzie), ale także bardzo wygodny sposób łączenia się bezprzewodowo z siecią Wi-Fi, co może być bardzo przydatne.

Marcin Nowakowski
Marcin Nowakowski/ author of the article
Mam 40 lat, jestem doświadczonym programistą specjalizującym się w instalacji sterowników komputerowych. Uz ponad 5 lat pomagam wielu ludziom w rozwiązywaniu problemów z ich sprzętem. Aktualnie pracuję na stronie sterownikidrukarki.pl, gdzie dzielę się swoją wiedzą i ekspertyzą z innymi. Moją pasją jest technologia i pomoc innym.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: