Epson L3060 sterowniki

Epson L3060 sterowniki to urządzenie wielofunkcyjne 3 w 1 (drukarka, skaner i kopiarka) nowej generacji. Ten model wykorzystuje kompaktowe, w pełni zintegrowane pojemniki z tuszem zamiast wkładów atramentowych do drukowania, co zapewnia znaczne oszczędności zarówno pieniędzy, jak i miejsca pracy. Dodatkową zaletą Epson L3060 jest możliwość bezprzewodowej pracy z urządzeń mobilnych z systemem iOS i Android dzięki funkcji Wi-Fi Direct.

Jak zainstalować sterownik do drukarki Epson L3060

  • Wybierz żądany sterownik Epson L3060 w tabeli i pobierz go;
  • Otwórz folder Pobrane na komputerze;
  • Kliknij dwukrotnie pobrany plik, aby uruchomić;
  • Postępuj zgodnie z instrukcjami instalatora.;

Epson L3060 sterowniki dla Windows

Epson L3060 Sterowniki Windows 32-bitPobierz
Epson L3060 Sterowniki Windows 64-bitPobierz
Epson L3060 Sterowniki ScanPobierz

Epson L3060 sterowniki dla Mac

Epson L3060 Sterowniki macOSPobierz

Nowe zbiorniki z atramentem w pełni zintegrowane z obudową urządzenia

Charakterystyczną cechą tego urządzenia wielofunkcyjnego od urządzeń z poprzedniej linii modeli jest zasadniczo nowa konstrukcja zbiorników z atramentem. Są teraz w pełni zintegrowane z obudową, co zmniejsza szerokość urządzenia o prawie 4 cm! Ponadto nie trzeba już odłączać pojemników z tuszem do napełniania. Wystarczy otworzyć pokrywę i wlać atrament z pojemnika do pojemnika urządzenia drukującego. W ten sposób udało nam się zachować wskaźniki kosztów posiadania i zasobów materiałów eksploatacyjnych.

25 razy bardziej opłacalne niż urządzenia kasetowe

Pojemniki z tuszem kosztują 2.5 razy mniej niż podobne wkłady atramentowe, a atramenty w pojemnikach są 10 razy większe niż wkłady atramentowe. Nie ograniczaj się do drukowania, dzięki „Epson printing factory” dostajesz więcej atramentu za mniej pieniędzy.

Drukowanie do 3 lat bez zakupu materiałów eksploatacyjnych

Epson L3060 sterowniki Nie będziesz musiał kupować dodatkowego atramentu, ponieważ zestaw pojemników z atramentem jest już dołączony. Jeden zestaw pojemników wystarczy, aby wydrukować do 7500 kolorowych i 4500 czarno-białych dokumentów.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: