Epson L382 sterowniki

Sterowniki Epson L382 są dostępne do pobrania na stronie internetowej i można je zainstalować z płyty CD-ROM lub za pomocą kabla USB do komputera. Sterowniki Epson L382 są kompatybilne z Windows 8.1, Windows 10 i Mac OS 10.5 do 10.11.

Epson L382 to model 3 w 1 (drukarka, skaner i kopiarka) dostępny u ograniczonej liczby partnerów. Podobnie jak wszystkie urządzenia z serii Epson printing factory model ten wykorzystuje do drukowania duże wbudowane pojemniki z tuszem zamiast wkładów atramentowych, co zapewnia znaczne oszczędności. Sprawdzona niezawodność i wysoka jakość druku w przedziale ekonomicznym sprawiają, że to urządzenie wielofunkcyjne jest doskonałym rozwiązaniem zarówno do druku domowego, jak i biznesowego.

Jak zainstalować sterownik do drukarki Epson L382

  • Wybierz żądany sterownik Epson L382 w tabeli i pobierz go;
  • Otwórz folder Pobrane na komputerze;
  • Kliknij dwukrotnie pobrany plik, aby uruchomić;
  • Postępuj zgodnie z instrukcjami instalatora.;

Epson L382 sterowniki dla Windows

Epson L382 sterowniki Windows 64-bitPobierz
Epson L382 sterowniki Windows 32-bitPobierz
Epson L382 sterowniki Windows 11Pobierz
Epson L382 sterowniki ScanPobierz

Epson L386 sterowniki dla Mac

Epson L382 sterowniki MacPobierz
Epson L382 sterowniki ScanPobierz

Wysoka prędkość drukowania

Maksymalna prędkość drukowania w Epson L382 sterowniki wynosi do 33 str. / min. dzięki brakowi elementów grzejnych drukarka nie potrzebuje czasu na rozgrzanie, więc zaczyna działać natychmiast po wysłaniu zadania drukowania.

Imponująca jakość druku

Dzięki unikalnej technologii druku Epson Micro Piezo i precyzyjnej kontroli ciśnienia w pojemnikach z atramentem zawsze otrzymujesz wydruki najwyższej jakości. Specjalnie zaprojektowane materiały, na podstawie których wykonane są elementy urządzenia, zapewniają długą żywotność drukarki i bezawaryjną pracę.

Sterowniki Epson L382 to programy umożliwiające komunikację drukarki z komputerem. Te sterowniki są wymagane, aby drukarka działała w systemie Windows.

Instalacja sterowników Epson L382 nie jest trudnym procesem. Jeśli jednak potrzebujesz pomocy przy instalacji sterownika, zawsze możesz skontaktować się z działem obsługi klienta producenta w celu uzyskania pomocy.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: