Epson XP 245 sterowniki

Sterowniki Epson XP 245 to oprogramowanie umożliwiające współpracę tej drukarki z komputerem.

Sterownik drukarki Epson XP 245 to aplikacja, która dostarcza wymagane instrukcje do drukarki, aby mogła wydrukować dokument. Sterownik powinien być zainstalowany na komputerze, aby można było drukować z dowolnej aplikacji bez konieczności ręcznego wybierania Epson XP 245 jako drukarki domyślnej za każdym razem.

Jak zainstalować sterownik do drukarki Epson XP 245

  • Wybierz żądany sterownik Epson XP 245 w tabeli i pobierz go;
  • Otwórz folder Pobrane na komputerze;
  • Kliknij dwukrotnie pobrany plik, aby uruchomić;
  • Postępuj zgodnie z instrukcjami instalatora.;

Epson XP 245 sterowniki Windows

Epson XP 245 sterowniki Windows 32-bitPobierz
Epson XP 245 sterowniki Windows 64-bit Pobierz

Epson XP 245 sterowniki Mac

Epson XP 245 sterowniki dla MacPobierz

Epson XP 245 – wielofunkcyjne urządzenie Wi-fi „trzy w jednym” pozwala drukować, kopiować i skanować z maksymalnym komfortem. Dla użytkowników domowych i studentów Urządzenie wielofunkcyjne Epson Expression Home XP-245 jest reprezentowane przez wygodny model. Kombi z powodzeniem wykona dokumenty, zdjęcia, rysunki, schematy, przepisy, paragony. Oprócz drukarki urządzenie jest wyposażone w kopiarkę i skaner. Kompaktowe urządzenie o małej masie mieści się wygodnie na pulpicie. Drukarz działa ze średnią prędkością wystarczającą do użytku domowego – 4,8 kolorowych stron w 60 sekund, 10 zdjęć w czerni i bieli. Wysokiej jakości papier rolkowy do plotera jest sprzedawany w odpowiedniej cenie. Małym minusem jest brak faksu.

Charakterystyka i mocne strony

Standardowe wkłady w kombi zastąpią nieprzerwany system atramentu. Dzięki tej kombinacji drukowanie staje się bardziej wydajne, a koszty zmniejszają się od 10 do 20 razy. Dowiesz się, jak prawidłowo obsługiwać mechanizm z krok po kroku. Prezentowane urządzenie Epson XP-245 oprócz zwykłego portu jest wyposażone w bezprzewodowy moduł Wi-Fi. Główna taca ma pojemność 50 arkuszy. Urządzenie wielofunkcyjne współpracuje z różnymi formatami, z których maksymalny to A4.

Zalety i parametry:

  • możliwość drukowania w trybie offline;
  • rozdzielczość-5760×1440 DPI;
  • skromne wymiary – 390x300x145 mm.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: