Epson L3060 Instrukcja

Podręcznik Epson L3060 zawiera wyczerpujący przewodnik po cechach i funkcjach tej wielofunkcyjnej drukarki. Zawiera szczegółowe instrukcje dotyczące konfiguracji, instalacji, obsługi i konserwacji drukarki. Podręcznik zawiera również wskazówki dotyczące rozwiązywania typowych problemów, które mogą wystąpić w przypadku drukarki. Z pomocą tego przewodnika użytkownicy mogą w pełni wykorzystać możliwości swojej drukarki Epson L3060.

Jak zainstalować instrukcja obsługi Epson L3060

  • Wybierz żądaną instrukcję Epson L3060 z tabeli i pobierz ją;
  • Otwórz folder Pobrane na komputerze;
  • Kliknij dwukrotnie pobrany plik, aby uruchomić;
  • Postępuj zgodnie z instrukcjami instalatora.

Epson L3060 instrukcja obsługi 

Podręcznik UżytkownikaPobierz
Przewodnik Czynności WstępnychPobierz

Epson L3060 to wydajne wielofunkcyjne urządzenie atramentowe 3 w 1 ze zintegrowanym fabrycznym systemem ciągłego zasilania atramentem. Przeznaczony do użytku domowego i biurowego.

Urządzenie wielofunkcyjne Epson L3060 zapewnia szybkie drukowanie monochromatyczne (30-39 str./min) lub kolorowe (15 str./min) i równie szybkie kopiowanie czarno-białych lub kolorowych dokumentów w rozdzielczości 1200×2400 t/cal. Wydruk zdjęć o standardowej jakości w formacie 10×15 zajmuje 69 sekund. Należy zauważyć, że technologia atramentu rozpuszczalnego w wodzie jest wrażliwa na jakość nośnika aby uzyskać szczegółowe, pełnokolorowe obrazy fotograficzne, wymagane jest użycie specjalnego gęstego papieru fotograficznego. Dzięki obecności adaptera Wi-Fi urządzenie wielofunkcyjne obsługuje drukowanie z urządzeń mobilnych.

Marcin Nowakowski
Marcin Nowakowski/ author of the article
Mam 40 lat, jestem doświadczonym programistą specjalizującym się w instalacji sterowników komputerowych. Uz ponad 5 lat pomagam wielu ludziom w rozwiązywaniu problemów z ich sprzętem. Aktualnie pracuję na stronie sterownikidrukarki.pl, gdzie dzielę się swoją wiedzą i ekspertyzą z innymi. Moją pasją jest technologia i pomoc innym.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: