Epson L3156 Instrukcja

Podręcznik Epson L3156 to niezbędny przewodnik dla każdego, kto chce prawidłowo obsługiwać drukarkę Epson. Zawiera jasne i zwięzłe instrukcje, jak skonfigurować drukarkę, jak ją konserwować i jak rozwiązywać wszelkie problemy, które mogą się pojawić. Zawiera również szczegółowe informacje o wszystkich funkcjach drukarki i jej możliwościach.

Jak zainstalować instrukcja obsługi Epson L3156

  • Wybierz żądaną instrukcję Epson L3156 z tabeli i pobierz ją;
  • Otwórz folder Pobrane na komputerze;
  • Kliknij dwukrotnie pobrany plik, aby uruchomić;
  • Postępuj zgodnie z instrukcjami instalatora.

Epson L3156 instrukcja obsługi 

Podręcznik UżytkownikaPobierz
Przewodnik Czynności WstępnychPobierz
Krótki przewodnikPobierz

Epson L3156 to stylowe urządzenie wielofunkcyjne 3 w 1 (drukarka, skaner i kopiarka) z czołowymi pojemnikami do napełniania, pojemnikami z atramentem z wbudowanym zaworem zapobiegającym przypadkowemu rozlaniu oraz zaawansowanym systemem napełniania „Key Lock”. To urządzenie wielofunkcyjne jest wykonane w kolorze białym, co nadaje mu stylowy wygląd i pozwala idealnie dopasować się do jasnego wnętrza.

Dodatkową zaletą Epson L3156 jest możliwość bezprzewodowej pracy z urządzeń mobilnych z systemem iOS i Android dzięki funkcji Wi-Fi Direct. Wbudowany moduł Wi-Fi Direct umożliwia bezpośrednie połączenie drukarki i urządzenia mobilnego bez dodatkowego łącza pośredniego w postaci routera. Drukarka pojawi się na liście dostępnych połączeń bezprzewodowych — połącz się z nią, a następnie uruchom jedną z aplikacji usługi Epson Connect. Teraz możesz drukować zdjęcia i dokumenty, skanować obrazy do smartfona, monitorować poziom atramentu i nie tylko.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: