Epson L3250 Instrukcja

Podręcznik Epson L3250 to kompleksowy przewodnik po drukarce Epson L3250. Zawiera instrukcje krok po kroku dotyczące konfigurowania, obsługi i konserwacji drukarki. Zawiera również wskazówki dotyczące rozwiązywania problemów w przypadku jakichkolwiek problemów. Podręcznik jest przeznaczony zarówno dla użytkowników, którzy nie znają drukarki, jak i dla doświadczonych użytkowników, którzy potrzebują bardziej szczegółowych informacji na temat jej cech i funkcji.

Jak zainstalować instrukcja obsługi Epson L3250

  • Wybierz żądaną instrukcję Epson L3250 z tabeli i pobierz ją;
  • Otwórz folder Pobrane na komputerze;
  • Kliknij dwukrotnie pobrany plik, aby uruchomić;
  • Postępuj zgodnie z instrukcjami instalatora.

Epson L3250 instrukcja obsługi 

Podręcznik UżytkownikaPobierz
Przewodnik Czynności WstępnychPobierz

Epson L3250 to model wielofunkcyjnego urządzenia atramentowego ze zintegrowanym systemem ciągłego zasilania atramentem i zintegrowanym bezprzewodowym adapterem Wi-Fi 4. L3250 może pełnić funkcje klasycznej drukarki atramentowej, w tym drukarki fotograficznej (prędkość drukowania wynosi 69 s na stronę 10×15 cm), skanera płaskiego formatu A4 i kopiarki. Ważną zaletą modelu jest zastosowanie systemu ciągłego Zasilania Atramentem (CISS) zamiast klasycznych wkładów, co znacznie obniża koszty materiałów eksploatacyjnych.

Epson l3250 jest wyposażony w zbiorniki z atramentem o dużej pojemności, które można łatwo napełnić dzięki specjalnie zaprojektowanym pojemnikom z atramentem. Jednocześnie czarno — biały atrament wystarcza na 4500 stron, a kolor-do 7500 stron Panel sterowania jest pozbawiony wyświetlacza, ale jednocześnie zapewnia możliwość zarówno przewodowego połączenia z komputerem (interfejs USB), jak i bezprzewodowego (interfejs Wi-Fi 4). Producent wdrożył również możliwość drukowania bezpośrednio ze smartfonów, obsługiwane są usługi drukowania w chmurze Epson iPrint i Epson Email Print.

Marcin Nowakowski
Marcin Nowakowski/ author of the article
Mam 40 lat, jestem doświadczonym programistą specjalizującym się w instalacji sterowników komputerowych. Uz ponad 5 lat pomagam wielu ludziom w rozwiązywaniu problemów z ich sprzętem. Aktualnie pracuję na stronie sterownikidrukarki.pl, gdzie dzielę się swoją wiedzą i ekspertyzą z innymi. Moją pasją jest technologia i pomoc innym.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: