Epson L6170 Instrukcja

Podręcznik Epson L6170 to kompleksowy przewodnik, który pomoże Ci w pełni wykorzystać możliwości drukarki. Zawiera szczegółowe instrukcje dotyczące konfiguracji, obsługi i konserwacji drukarki, a także wskazówki i porady dotyczące rozwiązywania problemów. Dzięki temu przewodnikowi możesz się upewnić, że Twoja drukarka działa z najwyższą wydajnością i zapewnia najwyższą jakość wydruków.

Jak zainstalować instrukcja obsługi Epson L6170

  • Wybierz żądaną instrukcję Epson L6170 z tabeli i pobierz ją;
  • Otwórz folder Pobrane na komputerze;
  • Kliknij dwukrotnie pobrany plik, aby uruchomić;
  • Postępuj zgodnie z instrukcjami instalatora.

Epson L6170 instrukcja obsługi 

Podręcznik UżytkownikaPobierz
Przewodnik Czynności WstępnychPobierz

Epson L6170 to kolorowe urządzenie wielofunkcyjne atramentowe 3 w 1 z automatycznym drukowaniem dwustronnym. Jest to uniwersalny kombajn, w tym drukarka atramentowa z pigmentowym czarnym i rozpuszczalnym w wodzie atramentem kolorowym, płaski skaner o wysokiej rozdzielczości do 1200×2400 dpi) oraz praktyczna kopiarka. Zastrzeżona technologia druku atramentowego zapewnia szybkie drukowanie i kopiowanie dokumentów monochromatycznych/kolorowych, a dzięki zastosowaniu specjalnego papieru fotograficznego o dużej gęstości (do 256 g/m2) możliwe jest drukowanie zdjęć i fotorealistycznych wizualizacji o wymiarach 20×25 cm (bez obramowania).

Dzięki bezprzewodowemu adapterowi Wi-Fi urządzenie wielofunkcyjne Epson L6170 może bezpośrednio akceptować zadania drukowania z urządzeń mobilnych (Android, iOS) i laptopów. Bezproblemowo integruje się z siecią lokalną działów lub przedsiębiorstw za pośrednictwem kablowego połączenia LAN Fast Ethernet 10/100 Base-tx.

Marcin Nowakowski
Marcin Nowakowski/ author of the article
Mam 40 lat, jestem doświadczonym programistą specjalizującym się w instalacji sterowników komputerowych. Uz ponad 5 lat pomagam wielu ludziom w rozwiązywaniu problemów z ich sprzętem. Aktualnie pracuję na stronie sterownikidrukarki.pl, gdzie dzielę się swoją wiedzą i ekspertyzą z innymi. Moją pasją jest technologia i pomoc innym.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: