Epson L800 Instrukcja

Podręcznik Epson L800 to niezbędny przewodnik dla każdego, kto chce nauczyć się obsługi i konserwacji drukarki Epson L800. Niniejsza instrukcja zawiera szczegółowe instrukcje dotyczące konfiguracji i użytkowania drukarki, a także wskazówki dotyczące rozwiązywania problemów i porady dotyczące konserwacji. Zawiera również informacje o tym, jak w pełni wykorzystać możliwości drukarki, na przykład o korzystaniu ze zgodnych wkładów atramentowych, konfigurowaniu drukowania bezprzewodowego i nie tylko.

Jak zainstalować instrukcja obsługi Epson L800

  • Wybierz żądaną instrukcję Epson L800 z tabeli i pobierz ją;
  • Otwórz folder Pobrane na komputerze;
  • Kliknij dwukrotnie pobrany plik, aby uruchomić;
  • Postępuj zgodnie z instrukcjami instalatora.

Epson L800 instrukcja obsługi 

Przewodnik OnlinePobierz
Przewodnik Czynności WstępnychPobierz

Epson L800 to drukarka atramentowa na poziomie fotograficznym, model z linii „Epson printing factory” z systemem ciągłego zasilania atramentem. W rzeczywistości SPNCH jest główną cechą tego modelu, zapewniając, według twórców, rekordowo niski koszt drukowania, w tym fotograficznego — zasób jednego wkładu wynosi 9900 czarno-białych stron i 1800 stron w Kolorze.

Przyjaciel jest wykonywany w 6 kolorach, a prędkość drukowania zdjęć dla zdjęcia 10×15 cm osiąga 11 sek / str, a maksymalna rozdzielczość druku: 5760×1440 dpi. Epson L800 miał możliwość przesyłania danych tylko przez USB połączenie z komputerem. Dostępny podajnik na 120 arkuszy i podajnik na 50 arkuszy.

Marcin Nowakowski
Marcin Nowakowski/ author of the article
Mam 40 lat, jestem doświadczonym programistą specjalizującym się w instalacji sterowników komputerowych. Uz ponad 5 lat pomagam wielu ludziom w rozwiązywaniu problemów z ich sprzętem. Aktualnie pracuję na stronie sterownikidrukarki.pl, gdzie dzielę się swoją wiedzą i ekspertyzą z innymi. Moją pasją jest technologia i pomoc innym.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: