Epson Perfection V19 Instrukcja

Podręcznik Epson Perfection V19 to najlepszy przewodnik pozwalający w pełni wykorzystać możliwości skanera. Ta obszerna instrukcja obejmuje wszystko, od konfiguracji i użytkowania skanera, po rozwiązywanie problemów i konserwację. Zawiera również wskazówki, jak uzyskać najlepsze wyniki ze skanera, a także przydatne informacje o cechach i funkcjach skanera Epson Perfection V19.

Jak zainstalować instrukcja obsługi Epson Perfection V19

  • Wybierz żądaną instrukcję Epson Perfection V19 z tabeli i pobierz ją;
  • Otwórz folder Pobrane na komputerze;
  • Kliknij dwukrotnie pobrany plik, aby uruchomić;
  • Postępuj zgodnie z instrukcjami instalatora.

Epson Perfection V19 instrukcja obsługi 

Podręcznik UżytkownikaPobierz
Przewodnik Czynności WstępnychPobierz

Skaner Epson Perfection V19 to najwygodniejsze i najbardziej ekonomiczne urządzenie z całej prezentowanej linii sprzętu biurowego. Skaner jest wyposażony w Kompaktowy stojak do skanowania w pionie. Zalety urządzenia: zasilanie za pomocą kabla microUSB; Wysoka rozdzielczość skanowania – 4800 dpi, szybkość skanowania 10 str. / min. dzięki Epson Easy Photo Scan możliwe jest przechowywanie zeskanowanych danych i udostępnianie zdjęć.

Epson Perfection V19 jest łatwy w użyciu i ma 4 łatwo konfigurowalne przyciski szybkiego startu. Skanowanie książek i albumów stało się łatwiejsze. Na podstawie zeskanowanych dokumentów można teraz tworzyć dokumenty w formacie PDF, chociaż ta funkcja jest możliwa w systemie Windows.

Marcin Nowakowski
Marcin Nowakowski/ author of the article
Mam 40 lat, jestem doświadczonym programistą specjalizującym się w instalacji sterowników komputerowych. Uz ponad 5 lat pomagam wielu ludziom w rozwiązywaniu problemów z ich sprzętem. Aktualnie pracuję na stronie sterownikidrukarki.pl, gdzie dzielę się swoją wiedzą i ekspertyzą z innymi. Moją pasją jest technologia i pomoc innym.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: