Epson XP 342 Instrukcja

Podręcznik Epson XP 342 to kompleksowy przewodnik, który zapewnia użytkownikom wszystkie informacje potrzebne do skonfigurowania i używania drukarki Epson XP 342. Zawiera szczegółowe instrukcje dotyczące instalacji, konfiguracji i obsługi drukarki, a także wskazówki i porady dotyczące rozwiązywania problemów. Dzięki tej instrukcji użytkownicy mogą szybko rozpocząć pracę z drukarką Epson XP 342.

Jak zainstalować instrukcja obsługi Epson XP 342

  • Wybierz żądaną instrukcję Epson XP 342 z tabeli i pobierz ją;
  • Otwórz folder Pobrane na komputerze;
  • Kliknij dwukrotnie pobrany plik, aby uruchomić;
  • Postępuj zgodnie z instrukcjami instalatora.

Epson XP 342 instrukcja obsługi 

Podręcznik UżytkownikaPobierz
Przewodnik Czynności WstępnychPobierz

Epson XP 342 to kompaktowe urządzenie wielofunkcyjne w formacie 3 w 1, czyli kolorowa drukarka atramentowa i płaski skaner CIS o wysokiej rozdzielczości, połączone w jednym pakiecie. Pracując razem, urządzenia stają się kopiarką, która może szybko wykonywać monochromatyczne i kolorowe kopie dokumentów lub zdjęć. Epson XP 342 charakteryzuje się wysoką jakością druku monochromatycznego i atramentowego o rozdzielczości do 5760 x 1440 t / cal, którą zapewniają oryginalne atramenty pigmentowe. Prędkość drukowania w standardowej jakości wynosi odpowiednio 9 i 4,5 str./min B/W i kolor. Zgrubne drukowanie na urządzeniu wielofunkcyjnym jest jeszcze szybsze — 33 i 15 str./min.

Mechanizm drukarki jest przeznaczony do pracy z różnymi gatunkami papieru o gramaturze od 64 do 300 g / mkw. m. skaner zapewnia dobre odwzorowanie kolorów i gwarantowaną rozdzielczość 1200×2400 t/cal. Epson XP 342 dodatkowo ma czytnik kart z obsługą kart pamięci SDHC / SDXC oraz wbudowany adapter Wi-Fi do bezpośredniego drukowania z urządzeń mobilnych.

Marcin Nowakowski
Marcin Nowakowski/ author of the article
Mam 40 lat, jestem doświadczonym programistą specjalizującym się w instalacji sterowników komputerowych. Uz ponad 5 lat pomagam wielu ludziom w rozwiązywaniu problemów z ich sprzętem. Aktualnie pracuję na stronie sterownikidrukarki.pl, gdzie dzielę się swoją wiedzą i ekspertyzą z innymi. Moją pasją jest technologia i pomoc innym.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: