HP Color LaserJet Pro MFP M177fw Instrukcja

Podręcznik HP Color LaserJet Pro MFP M177fw to kompleksowy przewodnik dla użytkowników, którzy chcą w pełni wykorzystać możliwości urządzenia HP Color LaserJet Pro MFP M177fw. Niniejsza instrukcja zawiera instrukcje krok po kroku dotyczące instalacji, konfiguracji i użytkowania drukarki, a także wskazówki dotyczące rozwiązywania problemów i konserwacji. Zawiera również szczegółowe informacje o funkcjach drukarki, w tym o możliwościach skanowania i kopiowania, opcjach drukowania, ustawieniach zabezpieczeń i nie tylko.

Jak zainstalować instrukcja obsługi HP Color LaserJet Pro MFP M177fw

  • Wybierz żądaną instrukcję HP Color LaserJet Pro MFP M177fw z tabeli i pobierz ją;
  • Otwórz folder Pobrane na komputerze;
  • Kliknij dwukrotnie pobrany plik, aby uruchomić;
  • Postępuj zgodnie z instrukcjami instalatora.

HP Color LaserJet Pro MFP M177fw instrukcja obsługi 

Podręcznik UżytkownikaPobierz
Podręczna instrukcja obsługiPobierz
Arkusz instalacyjnyPobierz

Urządzenie wielofunkcyjne HP Color LaserJet Pro MFP M177fw nadaje się do małego biura lub domu, umożliwiając drukowanie 20 tysięcy stron miesięcznie. Szybkość drukowania w Kolorze wynosi 4 strony na minutę, a czarno-biała 16. Maksymalna możliwa rozdzielczość druku to 1200 x 1200 dpi. Skaner HP Color LaserJet Pro MFP M177fw automatycznie skanuje jednostronnie obszar 216×297 mm. Szybkość skanowania w formacie kolorowym i czarno-białym wynosi odpowiednio 5 i 7 str./min. Urządzenie kopiuje oryginał w rozdzielczości 600×600 dpi. Szybkość kopiowania obrazu kolorowego wynosi 20 str. / min, a b / w 17 str. / min. W krokach co 1% dostosowuje skalę obszaru kopiowania od 25% do 400%.

Urządzenie wielofunkcyjne HP Color LaserJet Pro MFP M177fw jest wyposażone w procesor 600 Mhz i pamięć 128 MB. Funkcja faksu umożliwia wysyłanie informacji z prędkością 33.6 kb / s przy rozdzielczości 300×300 dpi. W pamięci faksu przechowywanych jest do 500 stron. Urządzenie wielofunkcyjne jest podłączone za pomocą portu Ethernet (RJ-45), USB 2.0 lub Wi-Fi. Wyświetlacz ułatwia pracę z urządzeniem wielofunkcyjnym.

Marcin Nowakowski
Marcin Nowakowski/ author of the article
Mam 40 lat, jestem doświadczonym programistą specjalizującym się w instalacji sterowników komputerowych. Uz ponad 5 lat pomagam wielu ludziom w rozwiązywaniu problemów z ich sprzętem. Aktualnie pracuję na stronie sterownikidrukarki.pl, gdzie dzielę się swoją wiedzą i ekspertyzą z innymi. Moją pasją jest technologia i pomoc innym.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: