HP OfficeJet 5740 Instrukcja

HP OfficeJet 5740 to uniwersalna drukarka zaprojektowana z myślą o spełnieniu wszystkich Twoich potrzeb związanych z drukowaniem. Ta drukarka może zrobić wszystko, od drukowania dokumentów po skanowanie i kopiowanie. Aby mieć pewność, że w pełni wykorzystasz to urządzenie, przeczytaj Podręcznik HP OfficeJet 5740. Niniejsza instrukcja zawiera szczegółowe instrukcje dotyczące korzystania z urządzenia, w tym instalacji i konfiguracji drukarki, rozwiązywania typowych problemów.

Jak zainstalować instrukcja obsługi HP OfficeJet 5740

  • Wybierz żądaną instrukcję HP OfficeJet 5740 z tabeli i pobierz ją;
  • Otwórz folder Pobrane na komputerze;
  • Kliknij dwukrotnie pobrany plik, aby uruchomić;
  • Postępuj zgodnie z instrukcjami instalatora.

HP OfficeJet 5740 instrukcja obsługi 

Podręcznik UżytkownikaPobierz
Arkusz instalacyjnyPobierz

HP OfficeJet 5740 jest przeznaczony do małych i domowych biur i ma bardzo zaokrąglony styl. Jest to urządzenie wielofunkcyjne, które może drukować, skanować, kopiować i faksować. Ma wbudowane Wi-Fi i NFC, dzięki czemu nadaje się do bezprzewodowego drukowania z urządzeń mobilnych.

Panel sterowania jest bardzo czysty, ponieważ wszystkie przyciski zasilania są albo częścią ekranu dotykowego 68 mm, albo jednym ze specjalnych przycisków dotykowych na dole po obu stronach. Niskoprofilowy automatyczny podajnik dokumentów (ADF)może pomieścić do 25 arkuszy. Gniazda kart USB i SD są ukryte za obrotową okrągłą osłoną, która jest zgrabną atrakcją stylu, chociaż złącze USB nie jest kompatybilne z PictBridge, więc bezpośrednie podłączenie aparatów cyfrowych nie jest możliwe. Możesz drukować zdalnie za pomocą HP ePrint, ale bardziej bezpośrednim zastosowaniem jest Wireless Direct, który umożliwia bezpośrednie drukowanie z urządzeń z systemem iOS i Android. Możesz szybko nawiązać połączenie za pomocą NFC. HP ocenia OfficeJet 5740 na 12 str. / min w trybie mono i 8 str. / min w Kolorze.

Marcin Nowakowski
Marcin Nowakowski/ author of the article
Mam 40 lat, jestem doświadczonym programistą specjalizującym się w instalacji sterowników komputerowych. Uz ponad 5 lat pomagam wielu ludziom w rozwiązywaniu problemów z ich sprzętem. Aktualnie pracuję na stronie sterownikidrukarki.pl, gdzie dzielę się swoją wiedzą i ekspertyzą z innymi. Moją pasją jest technologia i pomoc innym.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: