HP LaserJet Pro M12w Instrukcja

Podręcznik HP LaserJet Pro M12w to kompleksowy przewodnik dotyczący konfigurowania i używania drukarki HP LaserJet Pro M12w. Zawiera szczegółowe instrukcje dotyczące instalacji, konfiguracji i konserwacji drukarki. Ponadto zawiera wskazówki dotyczące rozwiązywania problemów i przydatne informacje o tym, jak w pełni wykorzystać możliwości drukarki. Dzięki tej instrukcji możesz łatwo skonfigurować drukarkę HP LaserJet Pro M12w i błyskawicznie rozpocząć drukowanie.

Jak zainstalować instrukcja obsługi HP LaserJet Pro M12w

  • Wybierz żądaną instrukcję HP LaserJet Pro M12w z tabeli i pobierz ją;
  • Otwórz folder Pobrane na komputerze;
  • Kliknij dwukrotnie pobrany plik, aby uruchomić;
  • Postępuj zgodnie z instrukcjami instalatora.

HP LaserJet Pro M12w instrukcja obsługi 

Podręcznik UżytkownikaPobierz
Podręczna instrukcja obsługiPobierz
Arkusz instalacyjnyPobierz

HP LaserJet Pro M12w to mała drukarka laserowa A4 z modułem WiFi. Jest to model przeznaczony do użytku domowego i biurowego w ramach standardowego zalecanego przez producenta miesięcznego obciążenia 1000 stron, przy maksymalnym obciążeniu do 5000 stron / miesiąc.

Nie musisz długo czekać na wydruk czarno-białych dokumentów lub grafiki monochromatycznej. Pierwsza strona pojawia się w zasobniku odbiorczym już po 9 sekundach, a prędkość drukowania strumieniowego sięga 19 str. / min. Jakość Druku drukarek laserowych HP zawsze była doskonała, dokumenty o rozdzielczości 600×600 DPI mają reprezentatywny wygląd.

Drukowanie jest możliwe zarówno za pomocą interfejsu USB 2.0, jak i „bezprzewodowo”, za pośrednictwem sieci bezprzewodowych 802.11 b / g / n. pojemność podajnika wynosi 150 arkuszy, możliwa jest praca z papierem zwykłym i wtórnym o gramaturze od 60 do 165 g / mkw. m. taca odbiorcza może pomieścić do 100 stron o zwykłej gęstości(80 g / mkw.).

Marcin Nowakowski
Marcin Nowakowski/ author of the article
Mam 40 lat, jestem doświadczonym programistą specjalizującym się w instalacji sterowników komputerowych. Uz ponad 5 lat pomagam wielu ludziom w rozwiązywaniu problemów z ich sprzętem. Aktualnie pracuję na stronie sterownikidrukarki.pl, gdzie dzielę się swoją wiedzą i ekspertyzą z innymi. Moją pasją jest technologia i pomoc innym.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: