HP LaserJet CP1025 Color Instrukcja

Instrukcja obsługi kolorowej drukarki HP LaserJet CP1025 to nieocenione źródło informacji dla każdego, kto chce maksymalnie wykorzystać kolorową drukarkę HP LaserJet CP1025. Niniejsza instrukcja zawiera szczegółowe instrukcje dotyczące konfiguracji, użytkowania i konserwacji drukarki w celu uzyskania optymalnej wydajności. Zawiera również wskazówki dotyczące rozwiązywania problemów i rozwiązania typowych problemów, które mogą wystąpić podczas korzystania z drukarki.

Jak zainstalować instrukcja obsługi HP LaserJet CP1025 Color

  • Wybierz żądaną instrukcję HP LaserJet CP1025 Color z tabeli i pobierz ją;
  • Otwórz folder Pobrane na komputerze;
  • Kliknij dwukrotnie pobrany plik, aby uruchomić;
  • Postępuj zgodnie z instrukcjami instalatora.

HP LaserJet CP1025 Color instrukcja obsługi 

Podręcznik UżytkownikaPobierz
Podręczna instrukcja obsługiPobierz
Arkusz instalacyjnyPobierz

HP LaserJet CP1025 to drukarka laserowa, wyposażona w stałą tacę papieru wystającą z przodu urządzenia, co zwiększa jego głębokość od przodu do tyłu. Podajnik papieru, który może pomieścić do 150 arkuszy. Obsługa jest prosta: cztery podświetlane przyciski do różnych tonów, dwa do podawania papieru i anulowania zadania oraz kilka dodatkowych wskaźników wskazujących moc i błędy. Z tyłu drukarki znajduje się pojedyncze złącze USB.

HP twierdzi, że 16 stron na minutę w przypadku drukowania w czerni i 4 stron na minutę w kolorze, a maksymalna prędkość drukowania w czerni wynosiła 13 stron na minutę, co nie jest zbyt daleko od podanej liczby. Było to jednak w naszym 20-stronicowym druku tekstowym,a bardziej typowy 5-stronicowy Wydruk dawał 8,8 str. / min, nieco ponad połowę specyfikacji. Wydrukowany wynik przy domyślnej rozdzielczości 600 dpi jest wyraźny i czysty. Kolorowa grafika jest również wyraźna i żywa, z dobrą gamą hipnotyzujących kolorów i doskonałą grafiką czarnego tekstu na kolorowym tle.

Marcin Nowakowski
Marcin Nowakowski/ author of the article
Mam 40 lat, jestem doświadczonym programistą specjalizującym się w instalacji sterowników komputerowych. Uz ponad 5 lat pomagam wielu ludziom w rozwiązywaniu problemów z ich sprzętem. Aktualnie pracuję na stronie sterownikidrukarki.pl, gdzie dzielę się swoją wiedzą i ekspertyzą z innymi. Moją pasją jest technologia i pomoc innym.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: