HP DesignJet 110 Plus Instrukcja

Podręcznik HP DesignJet 110 Plus to kompleksowy przewodnik dotyczący użytkowania i konserwacji drukarki HP DesignJet 110 Plus. Zawiera szczegółowe instrukcje dotyczące konfigurowania, obsługi i rozwiązywania problemów z drukarką. Zawiera również informacje o nośnikach druku, ustawieniach jakości druku, wskazówki dotyczące konserwacji i nie tylko. Ta instrukcja jest niezbędna dla każdego, kto chce w pełni wykorzystać możliwości swojej drukarki HP DesignJet 110 Plus.

Jak zainstalować instrukcja obsługi HP DesignJet 110 Plus

  • Wybierz żądaną instrukcję HP DesignJet 110 Plus z tabeli i pobierz ją;
  • Otwórz folder Pobrane na komputerze;
  • Kliknij dwukrotnie pobrany plik, aby uruchomić;
  • Postępuj zgodnie z instrukcjami instalatora.

HP DesignJet 110 Plus instrukcja obsługi 

Quick Reference GuidePobierz

HP DesignJet 110 Plus to profesjonalna drukarka wielkoformatowa. Charakterystyczną cechą tej drukarki jest skupienie się na rozwiązywaniu szerokiego zakresu zadań zawodowych. Technologia druku HP DesignJet 110 Plus zastosowana w tym urządzeniu to atrament termiczny, wykorzystujący atrament pigmentowy (czarny) i rozpuszczalny w wodzie na bazie barwnika.

Jeśli chodzi o formaty i metody podawania nośników HP DesignJet 110 Plus, Tutaj użytkownik otwiera najszersze możliwości. Standardowa taca na nośniki do formatu A2. Urządzenie jest wyposażone w automatyczny system podawania rolek.

W trybie szybkim Ploter drukuje do 11 stron A4 na minutę i spędza około 90 sekund na jednej stronie A1. W trybie normalnym strona A1 zajmuje około pięciu minut,aw najlepszym dwadzieścia. Maksymalna rozdzielczość to 1200 DPI, interfejs połączenia USB 1.1 zgodny z USB 2.0). Wymiary urządzenia to 1042 x 220 x 535 mm, co jest optymalnym rozmiarem do montażu w mieszkaniach i małych biurach.

Marcin Nowakowski
Marcin Nowakowski/ author of the article
Mam 40 lat, jestem doświadczonym programistą specjalizującym się w instalacji sterowników komputerowych. Uz ponad 5 lat pomagam wielu ludziom w rozwiązywaniu problemów z ich sprzętem. Aktualnie pracuję na stronie sterownikidrukarki.pl, gdzie dzielę się swoją wiedzą i ekspertyzą z innymi. Moją pasją jest technologia i pomoc innym.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: