HP DeskJet 1050 Instrukcja

Dzięki Instrukcji obsługi HP DeskJet 1050 możesz w pełni wykorzystać możliwości swojej drukarki, ucząc się, jak najlepiej wykorzystać jej cechy i funkcje. Ten przewodnik zawiera instrukcje krok po kroku, jak skonfigurować i używać drukarkę HP DeskJet 1050, aby za każdym razem uzyskać najlepsze wyniki.

Jak zainstalować instrukcja obsługi HP DeskJet 1050

  • Wybierz żądaną instrukcję HP DeskJet 1050 z tabeli i pobierz ją;
  • Otwórz folder Pobrane na komputerze;
  • Kliknij dwukrotnie pobrany plik, aby uruchomić;
  • Postępuj zgodnie z instrukcjami instalatora.

HP DeskJet 1050 instrukcja obsługi 

Podręcznik UżytkownikaPobierz
Instrukcja obsługi drukarkiPobierz
Podręcznik instalacyjnyPobierz

HP DeskJet 1050 to urządzenie wielofunkcyjne, które zawiera funkcje skanera, kopiarki i faksu oraz wykorzystuje technologię druku termicznego. Urządzenie nie ma żadnych interfejsów sieciowych, można je podłączyć do komputera wyłącznie przez port USB. HP Deskjet 1050 używa tylko dwóch wkładów – kolorowego (Yellow, Cyan, Magenta) i czarnego.

Maksymalna rozdzielczość druku kolorowego 4800 x 1200 dpi w trybie „photo best”, Maksymalna rozdzielczość druku czarno – białego 600 x 600 dpi. Deklarowana prędkość drukowania dla trybu czarno-białego wynosi 16 str./min. po wyjściu pierwszej strony, dla koloru – 10 str. / min. w tych samych warunkach. Maksymalna rozdzielczość skanowania 1200 x 1200 dpi. HP Deskjet 1050, podobnie jak wszystkie systemy tej klasy, wykorzystuje tanią matrycę skanowania CIS, o której wiadomo, że wymaga jak najdokładniejszego dociśnięcia oryginalnego dokumentu do szyby skanera, w przeciwnym razie na obrazie pojawiają się błyski, zniekształcenia i utrata ostrości. HP Deskjet 1050 umożliwia kopiowanie dokumentów w rozdzielczości 600 x 600 dpi z maksymalną liczbą kopii na cykl (którą można ustawić) wynoszącą 10 stron.

Marcin Nowakowski
Marcin Nowakowski/ author of the article
Mam 40 lat, jestem doświadczonym programistą specjalizującym się w instalacji sterowników komputerowych. Uz ponad 5 lat pomagam wielu ludziom w rozwiązywaniu problemów z ich sprzętem. Aktualnie pracuję na stronie sterownikidrukarki.pl, gdzie dzielę się swoją wiedzą i ekspertyzą z innymi. Moją pasją jest technologia i pomoc innym.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: