HP deskjet 1510 sterowniki

HP Deskjet 1510 sterowniki obsługuje maksymalny format A4 i tworzy zdjęcia, korespondencję błyskawicznie: 20 czarno-białych stron na minutę i 16 kolorowych. Dzięki kompaktowej konstrukcji urządzenie wielofunkcyjne HP Deskjet 1510 można umieścić w dowolnym miejscu na biurku. Urządzenie spełniające wymagania Energy Star obniża koszty energii elektrycznej.

Jak zainstalować sterownik do drukarki HP Deskjet 1510

  • Wybierz żądany sterownik HP Deskjet 1510 w tabeli i pobierz go;
  • Otwórz folder Pobrane na komputerze;
  • Kliknij dwukrotnie pobrany plik, aby uruchomić;
  • Postępuj zgodnie z instrukcjami instalatora.;

Sterowniki HP 1510 dla Windows

Pełny pakiet oprogramowania i sterowników drukarki HP Deskjet 1510 All-in-OnePobierz
Podstawowy sterownik drukarki HP Deskjet 1510 All-in-OnePobierz

Sterowniki HP 1510 Mac

Install HP Easy StartPobierz

Opis drukarki wielofunkcyjnej HP Deskjet 1510

Urządzenie będzie mogło współpracować z nośnikami o niestandardowej gęstości: papierem fotograficznym różnych typów, kopertami. Twórz niezbędne dokumenty i materiały o doskonałej jakości dzięki temu wielodyscyplinarnemu agregatowi w domu i biurze. W obudowie stylowego urządzenia zintegrowana jest drukarka, skaner, ksero. Koncentruje się na użytkownikach domowych i właścicielach średnich biur.

Marcin Nowakowski
Marcin Nowakowski/ author of the article
Mam 40 lat, jestem doświadczonym programistą specjalizującym się w instalacji sterowników komputerowych. Uz ponad 5 lat pomagam wielu ludziom w rozwiązywaniu problemów z ich sprzętem. Aktualnie pracuję na stronie sterownikidrukarki.pl, gdzie dzielę się swoją wiedzą i ekspertyzą z innymi. Moją pasją jest technologia i pomoc innym.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: