HP DeskJet 2130 Instrukcja

Podręcznik HP DeskJet 2130 to niezbędny przewodnik dla każdego, kto chce korzystać z drukarki HP DeskJet 2130. Zawiera szczegółowe instrukcje dotyczące konfiguracji, obsługi i rozwiązywania problemów z urządzeniem. Podręcznik zawiera również pomocne wskazówki i wskazówki, które pomogą Ci w pełni wykorzystać możliwości drukarki. Z tego przewodnika możesz łatwo dowiedzieć się, jak drukować dokumenty, zdjęcia, etykiety i inne materiały za pomocą drukarki HP DeskJet 2130.

Jak zainstalować instrukcja obsługi HP DeskJet 2130

  • Wybierz żądaną instrukcję HP DeskJet 2130 z tabeli i pobierz ją;
  • Otwórz folder Pobrane na komputerze;
  • Kliknij dwukrotnie pobrany plik, aby uruchomić;
  • Postępuj zgodnie z instrukcjami instalatora.;

HP DeskJet 2130 instrukcja obsługi 

Podręcznik UżytkownikaPobierz
Przewodnik Czynności WstępnychPobierz

Jedno z najbardziej przystępnych cenowo i kompaktowych urządzeń wielofunkcyjnych na rynku. HP DeskJet 2130 to nie tylko drukarka atramentowa, która może drukować kolorowe obrazy z prędkością 16 stron na minutę oraz czarno-białe z prędkością 20 stron na minutę. Urządzenie może pracować z papierem o gramaturze do 300 g / m2, czyli w tym z grubym papierem powlekanym. Wydajność wkładów kolorowych i czarno-białych wynosi odpowiednio 100 i 120 stron.

Dzięki temu model HP DeskJet 2130 charakteryzuje się kompaktowymi wymiarami i niewielką wagą, co czyni go doskonałym rozwiązaniem do użytku domowego. Interfejs połączenia to wyłącznie klasyczny USB.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: