HP DeskJet 2545 Instrukcja

Podręcznik HP DeskJet 2545 to doskonałe źródło informacji dla każdego, kto chce dowiedzieć się więcej o drukarce HP DeskJet 2545. Niniejsza instrukcja zawiera wszystkie informacje potrzebne do pełnego wykorzystania możliwości drukarki, w tym wskazówki dotyczące rozwiązywania problemów, instrukcje konfiguracji i porady dotyczące konserwacji. Dysponując niniejszą instrukcją, możesz upewnić się, że Twoja drukarka HP DeskJet 2545 działa wydajnie i prawidłowo.

Jak zainstalować instrukcja obsługi HP DeskJet 2545

  • Wybierz żądaną instrukcję HP DeskJet 2545 z tabeli i pobierz ją;
  • Otwórz folder Pobrane na komputerze;
  • Kliknij dwukrotnie pobrany plik, aby uruchomić;
  • Postępuj zgodnie z instrukcjami instalatora.

HP DeskJet 2545 instrukcja obsługi 

Podręcznik UżytkownikaPobierz
Instrukcja obsługi drukarkiPobierz
Arkusz instalacyjnyPobierz

HP DeskJet 2545 to urządzenie wielofunkcyjne wykonane w kolorze białym z małymi czarnymi wstawkami. Wszystkie elementy sterujące urządzenia wielofunkcyjnego koncentrują się na górnym panelu. Od góry do dołu znajdują się: przycisk zasilania, przycisk anulowania drukowania, przycisk ze wskaźnikiem pracy Wi-Fi, kopanie wyboru tacy papieru ze wskaźnikiem obecności na tacy, dwa przyciski kopiowania – kolorowy i monochromatyczny. Obok tego ostatniego znajduje się mały ekran LCD, a na dole wskaźniki śledzenia poziomu atramentu.

Drukowanie w drukarce HP DeskJet 2545 odbywa się za pomocą dwóch wkładów: jednego monochromatycznego – czarnego, drugiego kolorowego – niebieskiego, żółtego i czerwonego. Średnio zasoby kałamarzy będą wynosić około 300 stron. Maksymalna rozdzielczość podczas drukowania osiąga 1200×1200 dpi. Drukowanie można wykonać zarówno za pomocą kabla do komputera, jak i interfejsu Wi-Fi. Szybkość drukowania zależy od jakości oryginalnego pliku i rodzaju papieru, ale średnia wynosi 7 str./min w przypadku drukowania monochromatycznego na papierze o standardowej gęstości przy 5% pokryciu arkusza i 4 str./min w przypadku drukowania kolorowego. Skaner typu tablet o Rozdzielczości optycznej 1200 ppi pozwoli Ci przetłumaczyć dokument papierowy na Elektroniczny w różnych formatach: JPEG, PNG, TIFF, PDF, BMP. Szybkość skanowania będzie zależeć od ustawionej rozdzielczości.

Marcin Nowakowski
Marcin Nowakowski/ author of the article
Mam 40 lat, jestem doświadczonym programistą specjalizującym się w instalacji sterowników komputerowych. Uz ponad 5 lat pomagam wielu ludziom w rozwiązywaniu problemów z ich sprzętem. Aktualnie pracuję na stronie sterownikidrukarki.pl, gdzie dzielę się swoją wiedzą i ekspertyzą z innymi. Moją pasją jest technologia i pomoc innym.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: