HP deskjet 3525 sterowniki

Sterowniki HP Deskjet 3525 są potrzebne do prawidłowego działania drukarki. Sterownik to program komputerowy, który steruje urządzeniem, takim jak drukarka. Drukarka potrzebuje sterownika do poprawnego działania, więc sterowniki HP Deskjet 3525 są potrzebne do prawidłowego działania drukarki.

Jak zainstalować sterownik do drukarki HP deskjet 3525

  • Wybierz żądany sterownik HP deskjet 3525 w tabeli i pobierz go;
  • Otwórz folder Pobrane na komputerze;
  • Kliknij dwukrotnie pobrany plik, aby uruchomić;
  • Postępuj zgodnie z instrukcjami instalatora.

HP deskjet 3525 sterowniki dla Windows

Pełny pakiet oprogramowania i sterowników drukarki HP Deskjet 3525Pobierz
Podstawowe sterowniki drukarki HP Deskjet 3525Pobierz

HP deskjet 3525 sterowniki dla Mac

HP Easy StartPobierz

HP DeskJet Ink Advantage 3525 to urządzenie wielofunkcyjne do drukarek atramentowych z bezprzewodowym i przewodowym połączeniem sieciowym, wykonane w ścisłej czarnej obudowie. Urządzenie ma rozdzielczość monochromatycznego wydruku 1200×600 DPI, wydruk kolorowy jest optymalny 4800×1200 DPI. Szybkość drukowania w czerni i bieli wynosi osiem stron na minutę. Nie obyło się bez 24-bitowego modułu skanującego, a także uniwersalnej kopiarki. W sumie są cztery kasety, jest interfejs USB i Wi-Fi.

Inne funkcje to obsługa mobilnych technologii drukowania, ekran LCD, a także technologia bezpośredniego drukowania. Jednocześnie zużycie energii wynosi trzynaście watów. HP DeskJet Ink Advantage 3525 to wszechstronna drukarka do szerokiej gamy zadań w przystępnej cenie.

Sterowniki HP deskjet 3525 są instalowane na komputerze, aby umożliwić urządzeniu komunikację z drukarką. Sterowniki są potrzebne zarówno dla systemu Windows, jak i Mac OS.