HP DeskJet 3775 Instrukcja

Podręcznik HP DeskJet 3775 to obszerny przewodnik po cechach i funkcjach drukarki HP DeskJet 3775. Niniejsza instrukcja zawiera szczegółowe instrukcje dotyczące ustawiania, konfigurowania i używania drukarki. Zawiera również wskazówki dotyczące rozwiązywania problemów i porady dotyczące konserwacji, które pozwolą zapewnić płynne działanie drukarki. Dzięki tej instrukcji możesz łatwo rozpocząć pracę z nową drukarką HP DeskJet 3775.

Jak zainstalować instrukcja obsługi HP DeskJet 3775

  • Wybierz żądaną instrukcję HP DeskJet 3775 z tabeli i pobierz ją;
  • Otwórz folder Pobrane na komputerze;
  • Kliknij dwukrotnie pobrany plik, aby uruchomić;
  • Postępuj zgodnie z instrukcjami instalatora.;

HP DeskJet 3775 instrukcja obsługi 

Podręcznik UżytkownikaPobierz
Przewodnik Czynności WstępnychPobierz
Podręcznik instalacyjnyPobierz

HP DeskJet 3775 to ultrakompaktowy pulpit atramentowy wielofunkcyjne urządzenie 3 W 1 formatu A4 w kompaktowej i stylowej obudowie. Jest w stanie poradzić sobie z funkcjami pełnokolorowej drukarki atramentowej z funkcją drukowania zdjęć, rozszerzonego skanera o przyzwoitej rozdzielczości optycznej i kopiarki z funkcją szybkiego powiększania. Producent pozycjonuje HP DeskJet 3775 jako produkt klasy podstawowej przeznaczony do użytku w domu lub w małym biurze.

Urządzenie wielofunkcyjne HP DeskJet 3775 obsługuje nie tylko standardowe połączenie USB, ale także technologię przesyłania zadań drukowania „bezprzewodowo” za pomocą wbudowanego adaptera Wi-Fi. Umożliwia bezpośrednie i chmurowe drukowanie ze smartfonów, tabletów i laptopów z systemem Android, iOS i Windows. Tradycyjnie wysoka jakość druku termicznego HP zapewnia rozdzielczość do 1200 dpi (na specjalnym papierze fotograficznym HP). Szybkość drukowania / kopiowania w wersji monochromatycznej o standardowej jakości sięga 8 str. / min (Wydruk roboczy 19 str./min), wydruki kolorowe są drukowane w tempie 5,5 str./min (Wydruk roboczy 15 str./min). Rozdzielczość skanera wynosi 600 dpi, zastrzeżone oprogramowanie zapewnia zapisywanie powstałych obrazów w formatach BMP, JPG, GIF, TIF, PNG i PDF.

Marcin Nowakowski
Marcin Nowakowski/ author of the article
Mam 40 lat, jestem doświadczonym programistą specjalizującym się w instalacji sterowników komputerowych. Uz ponad 5 lat pomagam wielu ludziom w rozwiązywaniu problemów z ich sprzętem. Aktualnie pracuję na stronie sterownikidrukarki.pl, gdzie dzielę się swoją wiedzą i ekspertyzą z innymi. Moją pasją jest technologia i pomoc innym.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: