HP DeskJet 3835 Instrukcja

Podręcznik HP DeskJet 3835 jest niezbędnym przewodnikiem dla każdego, kto posiada tę drukarkę lub rozważa jej zakup. Zawiera instrukcje krok po kroku, jak skonfigurować, używać i konserwować drukarkę HP DeskJet 3835. Niniejsza instrukcja zawiera również wskazówki dotyczące rozwiązywania problemów i rozwiązania typowych problemów, które mogą wystąpić podczas korzystania z drukarki. Za pomocą tej instrukcji użytkownicy mogą upewnić się, że ich drukarka HP DeskJet 3835 będzie działać płynnie i wydajnie.

Jak zainstalować instrukcja obsługi HP DeskJet 3835

  • Wybierz żądaną instrukcję HP DeskJet 3835 z tabeli i pobierz ją;
  • Otwórz folder Pobrane na komputerze;
  • Kliknij dwukrotnie pobrany plik, aby uruchomić;
  • Postępuj zgodnie z instrukcjami instalatora.

HP DeskJet 3835 instrukcja obsługi 

Podręcznik UżytkownikaPobierz
Przewodnik Czynności WstępnychPobierz
Arkusz instalacyjnyPobierz

HP DeskJet 3835 to atramentowe urządzenie wielofunkcyjne 4-w-1 formatu A4 do użytku w domu lub w małym biurze. Model wyróżnia się niewielkimi wymiarami, wysokiej jakości drukowaniem kolorowym/monochromatycznym, obecnością automatycznego podawania oryginałów do skanowania/kopiowania oraz bezprzewodowym adapterem Wi-Fi, który umożliwia bezpośrednie drukowanie ze smartfonów i tabletów z systemem operacyjnym Android i iOS.

Ponadto HP DeskJet 3835 ma wbudowany faks, działa w tradycyjnych przewodowych sieciach telefonicznych. Jakość druku atramentowego urządzenia zapewnia wydajność do 4800 x 1200 T/cal. Szybkość drukowania / kopiowania w wersji monochromatycznej w standardowej jakości druku/skanowania sięga 8,5 str. / min (do 20 str./min w jakości roboczej), wydruki kolorowe są drukowane w tempie 6 str./min do 16 str./min w wersji roboczej). Maksymalny miesięczny wydruk do 1000 stron.

Marcin Nowakowski
Marcin Nowakowski/ author of the article
Mam 40 lat, jestem doświadczonym programistą specjalizującym się w instalacji sterowników komputerowych. Uz ponad 5 lat pomagam wielu ludziom w rozwiązywaniu problemów z ich sprzętem. Aktualnie pracuję na stronie sterownikidrukarki.pl, gdzie dzielę się swoją wiedzą i ekspertyzą z innymi. Moją pasją jest technologia i pomoc innym.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: