HP deskjet 4535 sterowniki

Sterowniki HP Deskjet 4535 to sterowniki umożliwiające drukowanie z drukarki HP. Sterowniki HP Deskjet 4535 są dostępne zarówno dla urządzeń z systemem Windows, jak i Mac.

Jak zainstalować sterownik do drukarki HP deskjet 4535

  • Wybierz żądany sterownik HP deskjet 4535 w tabeli i pobierz go;
  • Otwórz folder Pobrane na komputerze;
  • Kliknij dwukrotnie pobrany plik, aby uruchomić;
  • Postępuj zgodnie z instrukcjami instalatora.;

HP deskjet 4535 sterowniki dla Windows

Podstawowe sterowniki drukarki HP DeskJet Ink Advantage 4535 All-in-OnePobierz

HP deskjet 4535 sterowniki dla Mac

Sterownik drukarki dla systemu MacPobierz

Sterowniki HP deskjet 4535 są niezbędne do zainstalowania na komputerze w celu korzystania z drukarki.

Urządzenie wielofunkcyjne atramentowe HP DeskJet Ink Advantage 4535 to idealne urządzenie, które łączy w sobie kopiarkę, skaner i drukarkę. Ze względu na ścisły projekt obudowy, zaprojektowany w kolorze czarnym, urządzenie to będzie pasować do wnętrza pomieszczenia biurowego, jednak będzie odpowiednie do instalacji w domu. Obsługuje bezprzewodowe połączenie urządzeń przenośnych, z których można sterować funkcjami urządzenia wielofunkcyjnego. Możesz także drukować, gdy jesteś podłączony przewodowo przez USB.

Cechą HP DeskJet Ink Advantage 4535 jest ogromny wybór nośników do drukowania. Nośnikiem może być nie tylko zwykły lub papier fotograficzny, ale także folie, koperty, naklejki, a także materiał do termicznego tłumaczenia obrazów. Pojemność podajnika wynosi 100 arkuszy.

W trybie drukarki urządzenie wykazuje średnią prędkość drukowania na minutę: 9.5 str. dla druku czarno-białego i 6.8 str. dla druku kolorowego. Skaner płaski obsługuje format skanowania 216×297 mm. wystarczy 12 sekund, aby uzyskać obraz o rozdzielczości 1200×1200 dpi.

Marcin Nowakowski
Marcin Nowakowski/ author of the article
Mam 40 lat, jestem doświadczonym programistą specjalizującym się w instalacji sterowników komputerowych. Uz ponad 5 lat pomagam wielu ludziom w rozwiązywaniu problemów z ich sprzętem. Aktualnie pracuję na stronie sterownikidrukarki.pl, gdzie dzielę się swoją wiedzą i ekspertyzą z innymi. Moją pasją jest technologia i pomoc innym.