HP DeskJet Ink Advantage 4535 Instrukcja

Podręcznik HP DeskJet Ink Advantage 4535 to doskonały przewodnik dla użytkowników, którzy chcą w pełni wykorzystać możliwości swojej drukarki HP DeskJet Ink Advantage 4535. Niniejsza instrukcja zawiera instrukcje krok po kroku dotyczące konfigurowania i korzystania z drukarki, a także wskazówki dotyczące rozwiązywania problemów i porady dotyczące uzyskiwania najlepszej wydajności urządzenia.

Zawiera również informacje o zgodnych wkładach atramentowych i innych akcesoriach dostępnych dla modelu HP DeskJet Ink Advantage 4535. Dzięki tej obszernej instrukcji możesz z łatwością korzystać ze wszystkich funkcji tej drukarki.

Jak zainstalować instrukcja obsługi HP DeskJet Ink Advantage 4535

  • Wybierz żądaną instrukcję HP DeskJet Ink Advantage 4535 z tabeli i pobierz ją;
  • Otwórz folder Pobrane na komputerze;
  • Kliknij dwukrotnie pobrany plik, aby uruchomić;
  • Postępuj zgodnie z instrukcjami instalatora.;

HP DeskJet Ink Advantage 4535 instrukcja obsługi 

Podręcznik UżytkownikaPobierz
Przewodnik Czynności WstępnychPobierz
Arkusz instalacyjnyPobierz

HP DeskJet Ink Advantage 4535 to niedrogie, atrakcyjne i kompaktowe urządzenie wielofunkcyjne, oparte na technologii atramentowej z możliwością drukowania zdjęć. HP DeskJet Ink Advantage 4535 może drukować bezpośrednio w trybie dwustronnym, a także może drukować dokumenty bezpośrednio z zewnętrznych dysków podłączonych do portu USB.

Zasoby wkładów atramentowych w HP DeskJet Ink Advantage 4535 są stosunkowo niskie,przy 200 stronach w kolorze i 360 w czerni i bieli. Ale to powiedziawszy, szybkość drukowania jest godna pochwały i ustawi odpowiednio 16 i 20 stron na minutę dla drukowania w kolorze i czerni i bieli. Rozdzielczość zintegrowanego skanera płaskiego wynosi 1200 x 1200 dpi, a głębia kolorów wynosi 24 bity. Urządzenie można podłączyć do komputera zarówno za pomocą klasycznego interfejsu przewodowego, jak i bezprzewodowego.

Marcin Nowakowski
Marcin Nowakowski/ author of the article
Mam 40 lat, jestem doświadczonym programistą specjalizującym się w instalacji sterowników komputerowych. Uz ponad 5 lat pomagam wielu ludziom w rozwiązywaniu problemów z ich sprzętem. Aktualnie pracuję na stronie sterownikidrukarki.pl, gdzie dzielę się swoją wiedzą i ekspertyzą z innymi. Moją pasją jest technologia i pomoc innym.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: