HP Laser MFP 135w Instrukcja

Podręcznik użytkownika urządzenia HP Laser MFP 135w to podstawowy przewodnik dotyczący konfigurowania i używania drukarki HP Laser MFP 135w. Zawiera instrukcje krok po kroku dotyczące instalacji i konfiguracji drukarki, a także wskazówki dotyczące rozwiązywania problemów i porady dotyczące konserwacji. Instrukcja zawiera również przydatne informacje o funkcjach drukarki, takich jak drukowanie, skanowanie, kopiowanie, faksowanie i inne. Dzięki tej instrukcji obsługi możesz szybko uruchomić swoje urządzenie HP Laser MFP 135w i zacząć korzystać z jego wielu zalet.

Jak zainstalować instrukcja obsługi HP Laser MFP 135w

  • Wybierz żądaną instrukcję HP Laser MFP 135w z tabeli i pobierz ją;
  • Otwórz folder Pobrane na komputerze;
  • Kliknij dwukrotnie pobrany plik, aby uruchomić;
  • Postępuj zgodnie z instrukcjami instalatora.

HP Laser MFP 135w instrukcja obsługi 

Podręcznik UżytkownikaPobierz
Arkusz instalacyjnyPobierz
Drukarki HP Inkjet – Drukarki z funkcją zabezpieczenia dynamicznegoPobierz
Instrukcja obsługi drukarkiPobierz

HP Laser MFP 135W to urządzenie wielofunkcyjne z monochromatyczną technologią druku laserowego, która w praktyce zapewnia najniższy możliwy koszt każdego wydruku. Zalecane przez producenta maksymalne miesięczne obciążenie drukowania nie powinno przekraczać 10 000 stron.

Urządzenie wielofunkcyjne zawiera tylko drukarkę i skaner. Drukarka zapewnia dość średnią jakość druku na poziomie 1200×1200 dpi, ale dzięki zastosowaniu zastrzeżonych technologii HP urządzenie gwarantuje uzyskanie najbardziej wyraźnego i wyrazistego materiału drukarskiego. Skaner gwarantuje digitalizację dokumentów w rozdzielczości 600×600 DPI.

Urządzenie HP Laser MFP 135w doskonale integruje się z wieloma usługami drukowania mobilnego, w tym z obsługą usług Google Cloud Print, Apple AirPrint, Mopria i HP Smart. Dostęp do sieci odbywa się za pomocą modułu komunikacji bezprzewodowej Wi-Fi, obsługuje opcję Wi-Fi Direct, która umożliwia wysyłanie dokumentów do wydruku bezpośrednio ze smartfona, tabletu. Dla wygody Panel sterowania tego modelu jest wyposażony w dwuwierszowy monochromatyczny ekran.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: