HP LaserJet M3035 MFP Instrukcja

Podręcznik HP LaserJet M3035 MFP to kompleksowy przewodnik dotyczący korzystania z drukarki wielofunkcyjnej HP LaserJet M3035. Zawiera szczegółowe instrukcje dotyczące konfigurowania, konfigurowania i rozwiązywania problemów z urządzeniem. Zawiera również przydatne wskazówki, jak w pełni wykorzystać możliwości drukarki i zapewnić jej optymalne działanie.

Jak zainstalować instrukcja obsługi HP LaserJet M3035 MFP

  • Wybierz żądaną instrukcję HP LaserJet M3035 MFP z tabeli i pobierz ją;
  • Otwórz folder Pobrane na komputerze;
  • Kliknij dwukrotnie pobrany plik, aby uruchomić;
  • Postępuj zgodnie z instrukcjami instalatora.

HP LaserJet M3035 MFP instrukcja obsługi 

Analog Fax Accessory 300 Send Fax DriverPobierz
Analog Fax Accessory GuidePobierz
Przewodnik Czynności WstępnychPobierz
Instrukcja sterownika Send FaxPobierz
Using The Control PanelPobierz

HP LaserJet M3035 to urządzenie wielofunkcyjne, które doskonale nadaje się do drukowania, skanowania i kopiowania dokumentów w formacie A4, wysyłania obrazów na pocztę e-mail i faksowania. Szybkość drukowania i skanowania sięga 33 stron na minutę, a czas wyświetlania pierwszej strony jest krótszy niż 10 sekund. Model jest łatwy w obsłudze, do sterowania służy dotykowy czarno-biały wyświetlacz.

To Urządzenie wielofunkcyjne LaserJet M3035 pozwala zaoszczędzić czas dzięki dużej prędkości drukowania oraz funkcji automatycznego dwustronne skanowanie z podajnika oryginałów na 50 arkuszy. Po prostu umieść tam oryginały, a HP M3035 skanuje je lub kopiuje bez Twojej interwencji. HP LaserJet M5035 poradzi sobie z maksymalnymi wydrukami do 75 000 stron miesięcznie, a wydajność kasety Q7551A wynosi 6500 wydruków, co jest odpowiednie dla zalecanego miesięcznego obciążenia.

Marcin Nowakowski
Marcin Nowakowski/ author of the article
Mam 40 lat, jestem doświadczonym programistą specjalizującym się w instalacji sterowników komputerowych. Uz ponad 5 lat pomagam wielu ludziom w rozwiązywaniu problemów z ich sprzętem. Aktualnie pracuję na stronie sterownikidrukarki.pl, gdzie dzielę się swoją wiedzą i ekspertyzą z innymi. Moją pasją jest technologia i pomoc innym.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: