HP LaserJet P1102w Instrukcja

Podręcznik HP LaserJet P1102w to obszerny przewodnik po cechach i funkcjach drukarki HP LaserJet P1102w. Zawiera szczegółowe instrukcje dotyczące konfiguracji i użytkowania drukarki, a także wskazówki dotyczące rozwiązywania problemów.

Podręcznik zawiera również informacje o zgodnych systemach operacyjnych, rodzajach papieru i akcesoriach. Dzięki tej instrukcji użytkownicy mogą z łatwością w pełni wykorzystać możliwości swojej drukarki HP LaserJet P1102w.

Jak zainstalować instrukcja obsługi HP LaserJet P1102w

  • Wybierz żądaną instrukcję HP LaserJet P1102w z tabeli i pobierz ją;
  • Otwórz folder Pobrane na komputerze;
  • Kliknij dwukrotnie pobrany plik, aby uruchomić;
  • Postępuj zgodnie z instrukcjami instalatora.;

HP LaserJet P1102w instrukcja obsługi 

Podręcznik UżytkownikaPobierz
Podręczna instrukcja obsługiPobierz
Arkusz instalacyjnyPobierz

HP LaserJet P1102w-Drukarka laserowa Mono z połączeniem Wi-Fi. Ta drukarka ma bardzo skromne wymiary, głównie dlatego, że tace wejściowe i wyjściowe rozkładają się tylko wtedy, gdy są potrzebne. Taca wejściowa na 150 arkuszy składa się z panelu przedniego, a ogranicznik papieru wysuwa się do przodu. Podnieś górną pokrywę i masz dostęp do małego, dyskretnego bębna i kasety z tonerem, które zapadają się głęboko w trzewia drukarki. Jest to łatwy w montażu materiał eksploatacyjny, oceniony na 1600 stron i jest jedynym materiałem eksploatacyjnym w maszynie.

HP ocenia LaserJet P1102w na 18 str. / min, co jest dobrą prędkością dla osobistej drukarki laserowej. Nasz 5-stronicowy Wydruk tekstu trwał 27 sekund, co odpowiada prędkości 11,1 str. / min, ale zwiększenie liczby stron do 20-stronicowego dokumentu zwiększyło prędkość do 15,8 str. / min, co stanowi ponad 75% prędkości znamionowej. 5-stronicowy dokument tekstowy i graficzny wydrukowany z prędkością 13,0 str. / min oraz zdjęcie 15 x 10 cm na arkuszu A4 zajęło zaledwie 13 sekund w najwyższej rozdzielczości urządzenia, zwanej FastRes 1200. Przy normalnym FastRes 600 zajęło to zaledwie 10 sekund.

Druk w skali szarości jest również bardzo rozsądny, z ogólnie gładkimi skalami szarości dostępnymi dla wszystkich rodzajów grafiki biznesowej. Niektóre kolory przekładają się na bardzo podobne odcienie szarości, co może być mylące, ale w większości wykresy biznesowe i wykresy wyglądają elegancko i czysto.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: