HP LaserJet Pro MFP M28w instrukcja

HP LaserJet Pro MFP M28w to drukarka wielofunkcyjna zaprojektowana w celu uproszczenia codziennych zadań związanych z drukowaniem. Niniejsza instrukcja zawiera informacje potrzebne do maksymalnego wykorzystania możliwości drukarki i uczynienia jej tak wydajną, jak to tylko możliwe. Obejmuje takie tematy, jak konfigurowanie, drukowanie, skanowanie, kopiowanie, rozwiązywanie problemów i nie tylko. Mając tę instrukcję w ręku, możesz z łatwością wykorzystać wszystkie funkcje oferowane przez urządzenie HP LaserJet Pro MFP M28w.

Jak zainstalować instrukcja obsługi HP LaserJet Pro MFP M28w

  • Wybierz żądaną instrukcję HP LaserJet Pro MFP M28w z tabeli i pobierz ją;
  • Otwórz folder Pobrane na komputerze;
  • Kliknij dwukrotnie pobrany plik, aby uruchomić;
  • Postępuj zgodnie z instrukcjami instalatora.;

HP LaserJet Pro MFP M28w instrukcja obsługi 

Podręcznik UżytkownikaPobierz
Skrócony podręcznikPobierz
Drukarki HP Inkjet – Drukarki z funkcją zabezpieczenia dynamicznegoPobierz
Arkusz instalacyjnyPobierz

HP LaserJet Pro MFP M28w to monochromatyczne Laserowe Urządzenie wielofunkcyjne, które łączy w sobie funkcje drukarki, skanera i modułu kopiarki. Różni się stosunkowo niewielkimi wymiarami stylowej plastikowej obudowy, dobrą wydajnością i obsługą drukowania bezprzewodowego przez Wi-Fi.

Jest to urządzenie klasy SOHO (Small office / Home office) przeznaczone do użytku domowego lub umiarkowanie intensywnego użytku biurowego. Miesięczne zalecane przez producenta obciążenie wynosi do 1000 stron. Użytkownik nie będzie musiał długo czekać na pierwszą stronę (do 9 sekund), drukowanie znacznych dokumentów jest również wykonywane szybko, z prędkością 18 stron na minutę.

Wbudowany w górną część obudowy płaski skaner CIS zapewnia wysokiej jakości szybkie kopiowanie dokumentów monochromatycznych (600×400 dpi, 18 str. / min) z szybkim skalowaniem od 25 do 400%. Aby tworzyć autentyczne cyfrowe kopie pełnokolorowych obrazów, zapewniona jest rozdzielczość do 1200 x 1200 dpi. Obsługiwana jest praca z papierem o gramaturze do 163 g/m2, dostępne są pojemne tace do podawania i odbierania wydruków.

Marcin Nowakowski
Marcin Nowakowski/ author of the article
Mam 40 lat, jestem doświadczonym programistą specjalizującym się w instalacji sterowników komputerowych. Uz ponad 5 lat pomagam wielu ludziom w rozwiązywaniu problemów z ich sprzętem. Aktualnie pracuję na stronie sterownikidrukarki.pl, gdzie dzielę się swoją wiedzą i ekspertyzą z innymi. Moją pasją jest technologia i pomoc innym.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: