HP Photosmart 6520 Instrukcja

Podręcznik HP Photosmart 6520 to niezbędny przewodnik dla tych, którzy chcą w pełni wykorzystać możliwości swojej drukarki HP Photosmart 6520. Niniejsza instrukcja zawiera wszystkie informacje potrzebne do konfiguracji, konserwacji i rozwiązywania problemów z tą drukarką. Zawiera szczegółowe instrukcje dotyczące korzystania z różnych funkcji drukarki oraz instrukcje krok po kroku dotyczące rozwiązywania typowych problemów.

Jak zainstalować instrukcja obsługi HP Photosmart 6520

  • Wybierz żądaną instrukcję HP Photosmart 6520 z tabeli i pobierz ją;
  • Otwórz folder Pobrane na komputerze;
  • Kliknij dwukrotnie pobrany plik, aby uruchomić;
  • Postępuj zgodnie z instrukcjami instalatora.

HP Photosmart 6520 instrukcja obsługi 

Podręcznik UżytkownikaPobierz
Arkusz instalacyjnyPobierz

Drukarka HP Photosmart 6520 e-All-in-One to kolorowa drukarka atramentowa Klasy średniej dla konsumentów z dobrym zestawem funkcji do użytku domowego lub studenckiego. Ma większy panel sterowania Z Ekranem dotykowym i dedykowaną tacę na zdjęcia.

Photosmart 6520 łączy się przez USB lub Wi-Fi i ma gniazda kart multimedialnych dla kart MMC, MS i SD. Jest wyposażony w 80-arkuszową, montowaną na dole, wysuwaną główną tacę wejściową. Dupleksowanie jest automatyczne dla wydruków i kopii z tej tacy. Piggybacked na głównej tacy jest 20-arkusz. Nad drukarką znajduje się skaner, który ma podstawowe specyfikacje: Płyta listowa/Format A4, pokrywa, która nie teleskopuje, aby pomieścić grubsze materiały, i brak automatycznego podajnika dokumentów do skanowania wielostronicowych dokumentów.

Photosmart 6520 drukuje, kopiuje i skanuje prędkości powyżej i poniżej średniej. Tekst i grafika Monochromatyczna wychodzą z prędkością 8,5 strony na minutę na komputerze PC i 8 str. / min na komputerze Mac. Szybkość drukowania odbitek fotograficznych w rozmiarze migawki wynosi około 3 str. / min na zwykłym papierze przy ustawieniach domyślnych.

Marcin Nowakowski
Marcin Nowakowski/ author of the article
Mam 40 lat, jestem doświadczonym programistą specjalizującym się w instalacji sterowników komputerowych. Uz ponad 5 lat pomagam wielu ludziom w rozwiązywaniu problemów z ich sprzętem. Aktualnie pracuję na stronie sterownikidrukarki.pl, gdzie dzielę się swoją wiedzą i ekspertyzą z innymi. Moją pasją jest technologia i pomoc innym.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: