HP Photosmart C4280 Instrukcja

Podręcznik HP Photosmart C4280 to kompleksowy przewodnik dotyczący korzystania z drukarki HP Photosmart C4280. Zawiera instrukcje krok po kroku, jak skonfigurować drukarkę, korzystać z jej funkcji i rozwiązywać typowe problemy. Instrukcja zawiera również informacje dotyczące konserwacji drukarki i utrzymania jej w dobrym stanie. Dzięki tej instrukcji możesz w pełni wykorzystać możliwości swojej drukarki HP Photosmart C4280.

Jak zainstalować instrukcja obsługi HP Photosmart C4280

  • Wybierz żądaną instrukcję HP Photosmart C4280 z tabeli i pobierz ją;
  • Otwórz folder Pobrane na komputerze;
  • Kliknij dwukrotnie pobrany plik, aby uruchomić;
  • Postępuj zgodnie z instrukcjami instalatora.

HP Photosmart C4280 instrukcja obsługi 

Podręcznik UżytkownikaPobierz
Instrukcja instalacyjnaPobierz

HP Photosmart C4280 ma wiele atrybutów, których można oczekiwać od drukarki wielofunkcyjnej. Ta maszyna ma wyjątkowo małą powierzchnię, częściowo ze względu na składaną konstrukcję. Głównym aspektem tego jest przednia okładka, która składa się i staje się zarówno tacami wejściowymi, jak i wyjściowymi papieru. Photosmart C4280 wyposażony w dwa wyświetlacze LCD. Oprócz monochromatycznego wyświetlacza stanu, który pokazuje jakość druku, rozmiar i numery kopii, Kolorowy WYŚWIETLACZ LCD 38 mm działa z trzema klawiszami funkcyjnymi do wyboru trybu i innych funkcji sterowanych menu. Gniazda zasilania i USB z tyłu to jedyne połączenia, a urządzenie korzysta z linii.

Drukowanie czarnych stron tekstowych jest godne pochwały szybkie. Nasz pięciostronicowy dokument tekstowy został ukończony w 56 sekund, co daje prędkość drukowania 5,4 str. / min. HP cytuje prędkość drukowania do 8,9 str. / min w trybie normalnym, więc jest to w rzeczywistości bliższe podanej prędkości niż większość drukarek. Z kolorowym tekstem i stroną graficzną nie jest tak dobrze, co zajęło minutę 54 sekundy. Wreszcie Wydruk 15 x 10 cm trwał jedną minutę 30 sekund podczas drukowania z komputera w trybie najwyższej jakości i pięć sekund dłużej podczas drukowania z karty SD.

Marcin Nowakowski
Marcin Nowakowski/ author of the article
Mam 40 lat, jestem doświadczonym programistą specjalizującym się w instalacji sterowników komputerowych. Uz ponad 5 lat pomagam wielu ludziom w rozwiązywaniu problemów z ich sprzętem. Aktualnie pracuję na stronie sterownikidrukarki.pl, gdzie dzielę się swoją wiedzą i ekspertyzą z innymi. Moją pasją jest technologia i pomoc innym.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: