HP ScanJet G2710 Instrukcja

Podręcznik HP ScanJet G2710 to niezbędny przewodnik dla każdego, kto chce maksymalnie wykorzystać możliwości skanera HP ScanJet G2710. Niniejsza instrukcja zawiera szczegółowe instrukcje dotyczące instalacji, użytkowania i konserwacji skanera, a także informacje dotyczące rozwiązywania problemów i wskazówki dotyczące uzyskiwania najlepszych wyników skanowania.

Jak zainstalować instrukcja obsługi HP ScanJet G2710

  • Wybierz żądaną instrukcję HP ScanJet G2710 z tabeli i pobierz ją;
  • Otwórz folder Pobrane na komputerze;
  • Kliknij dwukrotnie pobrany plik, aby uruchomić;
  • Postępuj zgodnie z instrukcjami instalatora.

HP ScanJet G2710 instrukcja obsługi 

User GuidePobierz
SetupPobierz

HP ScanJet G2710 to skaner płaski o ciekawym designie, który harmonijnie wpasuje się w wnętrze domu lub biura. Górna pokrywa wykonana jest z przyciemnianego akrylu, znajduje się na niej biały panel z przyjemnymi przyciskami sterującymi, pośrodku miejsce na Skanowane obiekty. Pokrywa jest połączona z głównym korpusem skanera fotograficznego kablem i mocowaniami. Trzy przyciski sterujące są wbudowane w panel na akrylowej pokrywie. Współpracują one oddzielnie ze skanerem, umożliwiając przeglądanie, kopiowanie i pracę z plikami PDF za pomocą oprogramowania HP. Z tyłu skanera znajdują się gniazda do podłączenia zasilacza, złącza USB i kabla modułu slajdów. Adapter może akceptować dwa slajdy 35 mm lub dwie klatki folii rolkowej.

Wewnątrz HP ScanJet G2710 to standardowy zestaw lampy z zimną katodą i matrycą PSZ (CCD). Pierwsza sesja skanowania trwa 30 sekund dłużej niż kolejne. Czarno – białe skanowanie strony A4 o rozdzielczości 200ppi zajęło 19 sekund, w skali szarości 300ppi i optycznym rozpoznawaniu tekstu (OCR) 44 sekundy. Ponadto system OCR wysyła zawartość do pliku rtf, a nie do Worda, a jest to dodatkowy krok w podczas edycji. Jakość skanowania dla skanera tej klasy jest dobra 2400×2400 dpi.

Marcin Nowakowski
Marcin Nowakowski/ author of the article
Mam 40 lat, jestem doświadczonym programistą specjalizującym się w instalacji sterowników komputerowych. Uz ponad 5 lat pomagam wielu ludziom w rozwiązywaniu problemów z ich sprzętem. Aktualnie pracuję na stronie sterownikidrukarki.pl, gdzie dzielę się swoją wiedzą i ekspertyzą z innymi. Moją pasją jest technologia i pomoc innym.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: