HP DeskJet 1510 Instrukcja

Podręcznik użytkownika HP DeskJet 1510 zawiera szczegółowe informacje na temat cech i funkcji tej wielofunkcyjnej drukarki. Obejmuje wszystko, od konfiguracji i podłączenia drukarki po rozwiązywanie typowych problemów, a także zawiera szczegółowe instrukcje dotyczące korzystania z każdej funkcji. Dzięki tej instrukcji użytkownicy mogą łatwo zrozumieć, jak w pełni wykorzystać możliwości swojego urządzenia HP DeskJet 1510.

Jak zainstalować instrukcja obsługi HP DeskJet 1510

  • Wybierz żądaną instrukcję HP DeskJet 1510 z tabeli i pobierz ją;
  • Otwórz folder Pobrane na komputerze;
  • Kliknij dwukrotnie pobrany plik, aby uruchomić;
  • Postępuj zgodnie z instrukcjami instalatora.;

HP DeskJet 1510 instrukcja obsługi 

Podręcznik UżytkownikaPobierz
Instrukcja obsługi drukarkiPobierz
Arkusz instalacyjnyPobierz

HP DeskJet 1510 to wielofunkcyjna drukarka, która jest małym, schludnym białym blokiem. Z tyłu urządzenia znajdują się Złącza do podłączenia zewnętrznego źródła zasilania i kabla USB, który jest jedynym połączeniem danych. DeskJet 1510 nie ma połączenia sieciowego, więc funkcje takie jak ePrint i Instant Ink nie są dostępne.

HP ma skromne wymagania dotyczące wydajności DeskJet 1510: 7 str. / min dla druku mono i 4 str. / min dla druku kolorowego. Kopiowanie jednostronicowe z tabletu zajęło przyzwoite 43 sekundy, a zdjęcie 15 x 10 cm na błyszczącym papierze o najlepszej jakości zajęło 1 Min 7 S.jakość druku dla tak niedrogiej maszyny jest zadowalająca, z gęstym czarnym tekstem. Kolorowa grafika jest jasna i ma niewielkie plamienie.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: