HP LaserJet 1320 Instrukcja

Podręcznik HP LaserJet 1320 jest nieocenionym źródłem informacji dla każdego, kto chce skonfigurować, konserwować lub rozwiązywać problemy z drukarką HP LaserJet 1320. Ten obszerny przewodnik zawiera instrukcje krok po kroku, jak zainstalować i używać drukarki, a także przydatne wskazówki i wskazówki, jak w pełni wykorzystać możliwości drukarki. Dzięki tej instrukcji możesz szybko i łatwo uruchomić drukarkę HP LaserJet 1320, dzięki czemu możesz błyskawicznie rozpocząć drukowanie dokumentów.

Jak zainstalować instrukcja obsługi HP LaserJet 1320

  • Wybierz żądaną instrukcję HP LaserJet 1320 z tabeli i pobierz ją;
  • Otwórz folder Pobrane na komputerze;
  • Kliknij dwukrotnie pobrany plik, aby uruchomić;
  • Postępuj zgodnie z instrukcjami instalatora.

HP LaserJet 1320 instrukcja obsługi 

Podręcznik UżytkownikaPobierz
Przewodnik Czynności WstępnychPobierz

Monochromatyczna drukarka laserowa HP LaserJet 1320 to model dla biur o gęstości druku do 1200 pikseli na cal na papierze, foliach, kartonie, pocztówkach i naklejkach w rozmiarach A6-4, B5-6, kopertach C5, DL.

Korpus drukarki wykonany jest z wytrzymałego tworzywa sztucznego. W jego dolnej części znajdują się dwie tace podające papier. Panel sterowania jest reprezentowany przez trzy wskaźniki: Toner, Attention, Ready oraz dwa przyciski funkcyjne: Go i Cancel.

HP LaserJet 1320 ma wbudowany automatyczny dupleks do drukowania dwustronnego, szybkość aplikacji – 21 linii na minutę, wydajność do 10 000 wydrukowanych stron A4. Pojemność zasobników HP LaserJet 1320 do 250 arkuszy. Sposób połączenia przewodowego USB 2.0.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: